mobile_wrapper
18.04.2017 16:40

Česká jezdecká federace má nového generálního sekretáře

Praha, 18. dubna 2017 – Výkonný výbor České jezdecké federace jmenoval na svém dubnovém zasedání nového generálního sekretáře Jaroslava Kunzla, který se ihned po jmenování ujal své funkce.

Jaroslav Kunzl má více než dvacetileté zkušenosti s chodem sportovního svazu, jak z pohledu funkcionáře, tak i jednatele servisní organizace. Toto prostředí zná i z pohledu ředitele sportovního resortu. Mnoho let působil ve vedení České golfové federace, má zkušenosti s plánováním a realizací projektů. Byl také zodpovědný za komplexní řízení golfového resortu. Zkušenosti má také z oblasti finančního sektoru, kde zastával řadu vysokých manažerských pozic.

„Jsme potěšeni, že na pozici nového generálního sekretáře přichází velice zkušený odborník, který se díky svým rozsáhlým manažerským i právním zkušenostem určitě stane nepostradatelným partnerem pro naše členy, sponzory i externí spolupracovníky. Věřím, že jeho znalosti přispějí k dalšímu rozvoji jezdeckého sportu v České republice,“ uvedla tisková mluvčí České jezdecké federace Markéta Šveňková.

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru