mobile_wrapper
25.06.2019 05:54

Český skokový tým bude bojovat o olympijskou kvalifikaci v Budapešti

Český skokový tým bude bojovat o olympijskou kvalifikaci v Budapešti

Od středy 26. června se uskuteční v Budapešti CSI3-W, při kterém se pojede týmový kvalifikační závod naší skupiny C na OH v Tokiu 2020. Český tým se této kvalifikace účastní a sestava bude již tradiční, tedy A seniorský reprezentační tým ve složení: Aleš Opatrný, Emma Augier De Moussac, Zuzana Zelinková a Ondřej Zvára. Bohužel v týmu bude chybět kvůli zranění Anna Kellnerová, ale do Budapešti dorazí svůj tým podpořit.

Kvalifikační soutěž se pojede jako klasický pohár národů tedy 4 jezdci a nejhorší výsledek se škrtá a do druhého kola postupují všechny týmy. Na programu závodů je soutěž zařazena na pátek 28. června ve 14.30 hodin. Stavitelem parkuru bude Fin Aki Ylanne. Na OH postupuje pouze jeden, a to vítězný tým. Do Budapešti se ze skupiny C přihlásily: Česká republika, Maďarsko, Ukrajina, Bulharsko, Řecko, Litva, Rumunsko, Slovinsko, Slovensko a Turecko, které se ale v minulém týdnu odhlásilo.

Ve stejném termínu proběhne tento kvalifikační závod v Moskvě, kam se přihláily zbylé země ze skupiny C. I z Moskvy postoupí vítězné družstvo.

Sledovat výkony našich jezdců můžete na : http://csiobudapest.hu/csio-in-the-national-riding-hall/?lang=en

 
Nahoru