mobile_wrapper
19.09.2019 19:20

Frenštát hostí mistrovství ČR ve voltiži

Frenštát hostí mistrovství ČR ve voltiži

Tento víkend 21. a 22.9. 2019 vyvrcholí domácí voltižní sezóna mistrovsvím České republiky ve Frenštátu pod Radhoštěm. na programu bude i Finále Národního poháru.

O tituly se bude bojovat v těchto kategoriích – ženy junior B, ženy junior A, dvojice, sloučená kategorie jednotlivců senior (muži a ženy), soutěž skupin junior a soutěž družstev jednotlivců. Bohužel, pouze v přátelské soutěži se předvede reprezentační skupina JK voltiž Albertovec, která nemá ve své kategorii konkurenci. Program bude nabitý, v pátek proběhne veterinární prohlídka koní a technická porada. V sobotu ráno to bude první kolo povinných sestav jednotlivců i skupin, po obědě se předvedou nejmladší benjamínci v přátelské soutěži skupin kategorie D a poté již první kola volných sestav ostatních kategorií. Sobotní soutěže jsou zároveň vypsány jako Finále Národního poháru ČJF, a proto v podvečer proběhne slavnostní předání cen. V neděli dopoledne budeme moci shlédnout znovu, tentokrát finálové povinné sestavy jednotlivců a volné sestavy dvojic. Odpoledne již bude patřit pouze finálovým jízdám skupina jednotlivců. 

Nedělní program budete moci sledovat na:

http://www.equitv.cz/zive/mcr-ve-voltizi-2019-hosti-frenstat-nedelni-program-vysila-zive-equitv.html?fbclid=IwAR0KRw2yuh4kDbSC2PkRWXbQyVKkkaYdQV_wqg0qRTHz5M_tkDPwshMf5pw 

Text: Andrea Videnková

 
Nahoru