mobile_wrapper
18.12.2019 16:08 galavečer ČJF skoky nominace

Galavečer ČJF: Nominace jezdců a koní roku 2019 v parkurovém skákání

Galavečer ČJF: Nominace jezdců a koní roku 2019 v parkurovém skákání

Během Galavečera České jezdecké federace, který se bude konat v sobotu 25. ledna 2020 v Národním domě na pražských Vinohradech, budou vyhlášeni nejúspěšnější jezdci a koně uplynulé sezony. Přinášíme vám jména nominovaných v parkurovém skákání.

 
Každý z níže uvedených nominovaných jezdců, resp. z majitelů nominovaných koní, obdrží od České jezdecké federace automaticky pozvání pro dvě osoby k účasti na galavečeru. 
 
Zástupce pořadatele je bude v nadcházejících dnech postupně oslovovat s osobním pozváním a žádostí o informaci, zda bude mít zájem o více než dvě vstupenky. Nominovaní si budou moci dokoupit vstupenky i u dočasně blokovaných stolů ve vyhrazené části Majakovského sálu. 
 
V případě zájmu o dřívější dodání vstupenek (např. před vánočními svátky) nemusí čekat na přímé oslovení a mohou ihned po zveřejnění nominace napsat na e-mail: vstupenky@jezdeckygalavecer.cz.
 
Jména nominovaných jezdců v každé z oceňovaných kategorií jsou uváděna v abecedním pořadí… 
 

SKOKY – JEZDEC ROKU – PONY

Klára Hlaváčková - Jana Táboříková - Anna Marie Vítek
 

SKOKY – JEZDEC ROKU – DĚTI

Štěpán Filip - Adéla Opatrná - Viktor Skutecký
 

SKOKY – JEZDEC ROKU – MLADŠÍ JUNIOŘI

Natálie Kovářová - Mariana Michlíčková - Tereza Svobodová
 

SKOKY – JEZDEC ROKU – STARŠÍ JUNIOŘI

Linda Portychová - František Stružinský - Sára Vingrálková
 

SKOKY – JEZDEC ROKU – JEZDCI U25

Anna Held - Anna Kellnerová - Kateřina Kučerová
 

SKOKY – JEZDEC ROKU – SENIOŘI

Rudolf Doležal - Aleš Opatrný - Zuzana Zelinková
 

SKOKY – KŮŇ ROKU

Caleri II - Forewer - Kas-Sini DC
 
Brány Národního domu na Vinohradech se pro návštěvníky otevřou v sobotu 25. ledna 2020 od 17.00 hodin, samotné udílení cen začne o hodinu později. Po oficiální části bude následovat program jezdeckým plesem, resp. volnou společenskou zábavou. 
 
Vstupenky si mohou zájemci kupovat prostřednictvím prodejní sítě GoOut, odkaz je uveřejněn na webu www.jezdeckyvecer.cz. Ceny balíčků vstupenek začínají již od 250 Kč (tzv. BASIC) a obsahují kromě drobného dárku místenku ke stolu na galerii Majakovského sálu. V zadní části sálu stojí tzv. STANDARD balíček se vstupenkou a místenkou 500 Kč. Stoly v přední části Majakovského sálu jsou označeny jako PREMIUM. Balíček se vstupenkou a místenkou v této kategorii stojí 750 Kč. Navíc je k němu možné za dalších 750 Kč dokoupit vstupenku na raut, který bude následovat po skončení slavnostního ceremoniálu. 
 
Veškeré informace o galavečeru České jezdecké federace najdete na internetových stránkách www.jezdeckygalavecer.cz.
 
Ilustrační foto Josef Malinovský

 
Nahoru