mobile_wrapper
16.12.2019 14:57 galavečer ČJF všestrannost nominace

Galavečer ČJF: Nominace jezdců a koní roku 2019 ve všestrannosti

Galavečer ČJF: Nominace jezdců a koní roku 2019 ve všestrannosti

Během Galavečera České jezdecké federace, který se bude konat v sobotu 25. ledna 2020 v Národním domě na pražských Vinohradech, budou vyhlášeni nejúspěšnější jezdci a koně uplynulé sezony. Přinášíme vám jména nominovaných v disciplíně všestrannost.

 
Každý z níže uvedených nominovaných jezdců, resp. z majitelů nominovaných koní, obdrží od České jezdecké federace automaticky pozvání pro dvě osoby k účasti na galavečeru. 
 
Zástupce pořadatele je bude v nadcházejících dnech postupně oslovovat s osobním pozváním a žádostí o informaci, zda bude mít zájem o více než dvě vstupenky. Nominovaní si budou moci dokoupit vstupenky i u dočasně blokovaných stolů ve vyhrazené části Majakovského sálu. 
 
V případě zájmu o dřívější dodání vstupenek (např. před vánočními svátky) nemusí čekat na přímé oslovení a mohou ihned po zveřejnění nominace napsat na e-mail: vstupenky@jezdeckygalavecer.cz.
 
Jména nominovaných jezdců v každé z oceňovaných kategorií jsou uváděna v abecedním pořadí… 
 

VŠESTRANNOST – JEZDEC ROKU – PONY

Nikol Bártová - Adéla Dětková - Kristýna Pulchartová
 

VŠESTRANNOST – JEZDEC ROKU – DĚTI

Nikol Bártová - Alena Kozojedová - Sára Linhartová
 

VŠESTRANNOST – JEZDEC ROKU – MLADŠÍ JUNIOŘI

Eliška Ciarkowská - Anna Havlová - Betty Richtrová
 

VŠESTRANNOST – JEZDEC ROKU – STARŠÍ JUNIOŘI

Michaela Haderková - Diana Lochmanová - Natália Tarabini
 

VŠESTRANNOST – JEZDEC ROKU – JEZDCI U25

Michaela Balounová - Anežka Lexová - Eliška Orctová
 

VŠESTRANNOST – JEZDEC ROKU – SENIOŘI

Pavel Březina - Miloslav Příhoda - Miroslav Trunda
 

VŠESTRANNOST – KŮŇ ROKU

Cona Cia - Ferreolus Interkonix - Shutterflyke
 
Brány Národního domu na Vinohradech se pro návštěvníky otevřou v sobotu 25. ledna 2020 od 17.00 hodin, samotné udílení cen začne o hodinu později. Po oficiální části bude následovat program jezdeckým plesem, resp. volnou společenskou zábavou. 
 
Vstupenky si mohou zájemci kupovat prostřednictvím prodejní sítě GoOut, odkaz je uveřejněn na webu www.jezdeckyvecer.cz. Ceny balíčků vstupenek začínají již od 250 Kč (tzv. BASIC) a obsahují kromě drobného dárku místenku ke stolu na galerii Majakovského sálu. V zadní části sálu stojí tzv. STANDARD balíček se vstupenkou a místenkou 500 Kč. Stoly v přední části Majakovského sálu jsou označeny jako PREMIUM. Balíček se vstupenkou a místenkou v této kategorii stojí 750 Kč. Navíc je k němu možné za dalších 750 Kč dokoupit vstupenku na raut, který bude následovat po skončení slavnostního ceremoniálu. 
 
Veškeré informace o galavečeru České jezdecké federace najdete na internetových stránkách www.jezdeckygalavecer.cz.
 
Ilustrační foto Šárka Votavová

 
Nahoru