mobile_wrapper
12.12.2018 09:20 ČJF Hodinářství Bechyně Longines sleva Prague PlayOffs

Hodinky Longines při Prague PlayOffs se slevou 20%

Hodinky Longines při Prague PlayOffs se slevou 20%

Poprvé v historii vyvrcholí Longines Global Champions Tour a Global Champions League v pražské O2 areně během GC Prague PlayOffs. Hodinářství Bechyně při této příležitosti přichystalo pro české fanoušky parkurů speciální slevu na hodinky Longines!


Prestižní série parkurových závodů Longines Global Champions Tour a Global Champions League přijíždí do České republiky vůbec poprvé. Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs představí v O2 areně ty nejlepší parkurové jezdce a koně světa.

Global Champions Tour je neodmyslitelně spojená i se značkou hodinek Longines, která je hrdým partnerem této jedinečné sportovní události. Hodinářství Bechyně jakožto oficiální distributor Longines a partner České jezdecké federace připravil pro Vás v období od 13. do 23. prosince 2018 speciální slevu 20 % na všechny modely hodinek Logines, které jsou skladem.

Fanoušci parkurového skákání zajisté ocení nejen precizní hodinařinu a eleganci modelů této švýcarské značky, ale současně i její dlouhodobé propojení s jezdectvím. Tuto mimořádnou akci mohou využít na kterékoliv pražské prodejně Hodinářství Bechyně (Štěpánská 630/57, nebo Václavské náměstí 776/10 – obojí Praha 1).

Pro poskytnutí slevy na prodejnách je potřeba předem uvést heslo: „Global Champions“.

 

 
Nahoru