mobile_wrapper
07.10.2019 21:51

Paravoltiž rozdala mistrovské medaile

Paravoltiž rozdala mistrovské medaile

O uplynulém víkendu se uskutečnil poslední letošní republikový šampionát, a to MČR v paravoltiži. Mistrovství se konalo ve dnech 5. až 6.10. v areálu Veterinární univerzity v Brně a na programu byly soutěže v kategoriích jednotlivců, dvojic a skupin.

Na startu letošního paravoltižního šampionátu bylo celkem 50 jednotlivců, kteří byli podle zdravotního omezení rozděleni do celkem 7 kategorií.

V kategorii TP1 zvítězil Sebastián Lodin, který získal celkovou 7,25, v TP2 byla vítězkou Pavla Tetaurová se známkou 6,65. V kategorii MP1 zvítězila Petra Maláková s hodnocením 7,22, v kategorii MP2 se nejlépe dařilo Daniele Widerové, té se podařilo získat známku 7,06.  V kategorii LPT pak příčku nejvyšší obsadila Eliška Čejková s hodnocením 7,84, v LPP byla vítězkou Hana Šimečková se známkou 7,74. Nejvíce obsazená byla kategorie ZO, které kralovala Tereza Chmelařová s nejvyšší známkou, která byla na šampionátu vůbec udělena, a to 8,16.

Dvojicí s nejvyšším hodnocením 8,33 byla Veronika Písaříková a Štěpán Švarc, kteří startovali za klub TJ Orion Praha. Nejlepší skupinou byli vyhodnoceni zástupci Jezdeckého klubu Fany Hostěnice, kteří získali známku 7,85.

Kompletní výsledky naleznete zde.

 

Živé výsledky ze závodů

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Hlavní město praha MŠMT Česká hipiatrická společnost
Nahoru