mobile_wrapper
12.04.2017 14:08 jis reklamace žádosti

JIS - lhůty pro dodání dokumentů a reklamaci chybných plateb

JIS - lhůty pro dodání dokumentů a reklamaci chybných plateb

Důležitá informace pro korespondenty subjektů - VV na svém jednání 7.3.2017 stanovil lhůty pro uhrazení plateb za vygenerovanou žádost, pro dodání podkladů nutných pro schválení žádosti a také pro reklamace chybně uhrazených licencí. Více v článku...

Kvůli faktu, že některé žádosti v JIS čekají na úhradu či doplnění potřebných dokumentů ke schválení ze strany subjektů i několik měsíců, přijal VV na svém jednání dne 7.3.2017 usnesení stanovující limity pro možnost zamítnutí příslušné žádosti:

  • 30 kalendářních dnů pro uhrazení vygenerované platby v plné výši se správným variabilním symbolem - po této době dojde automaticky ke stornu dané platby a případná pozdější příchozí platba bude vrácena na účet plátce
  • 30 kalendářních dnů pro dodání veškerých podkladů nutných pro schválení žádosti (podepsané přihlášky pro registrace osob, subjektů, skeny průkazů koní, měření poníků...). Po této lhůtě budou sekretáři tyto žádosti zamítat, uhrazené platby budou vraceny dobropisem na účet plátce.
  • 5 kalendářních dnů od vytvoření žádosti (jejím zařazení do konkrétni platby) pro uznání reklamace omylem zaplacené licence koně, jezdce, členství a přestupu osoby a další platby v JIS.

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny Systém podpory sportu
Nahoru