mobile_wrapper
09.10.2017 13:31 kalendář závodů závody 2018

Kalendář závodů na rok 2018 otevřen pro pořadatele

Kalendář závodů na rok 2018 otevřen pro pořadatele

Kalendář závodů pro rok 2018 je od dnešního dne do 30.11.2017 otevřen všem pořadatelům k zadávání závodů. Všichni pořadatelé tedy sami mohou začít vkládat své závody do JISu. Dále v článku naleznete odkaz na podrobnou nápovědu, který si před vložením prvního závodu pečlivě přečtěte a dodržujte daná pravidla!!!

Dnešním dnem byl pro všechny pořadatele závodů otevřen plánovací kalendář závodů pro rok 2018, který již obsahuje všechna schválená MČR a mezinárodní závody. Bohužel jsme do dnešního dne neobdrželi termíny pro jednotlivá kola seriálů Český skokový pohár ani Český drezurní pohár a tak v kalendáři zadány nejsou. Termíny těchto celorepublikových závodů a termíny Šampionátů ČJF budou v kalendáři mít ale i nadále přednost před běžnými závody. 

Jak bylo mnohokrát avizováno, závody do kalendáře v JIS budou od letošního roku vkládat sami pořadatelé a v plánovacím kalendáři budou vidět všechny závody napříč všemi oblastmi tak, aby bylo možné ihned řešit případné kolize termínů. Pokud si jako pořadatel s vložením závodů nevíte rady, obraťe se prosím na oblastního sekretáře, který Vám s vložením Vašich závodů pomůže.

Milníky a časování plánovacího kalendáře:

 • do 10.10. - sekretariát ČJF zapíše do kalendáře Mistrovství České Republiky, Mezinárodní závody a VV ČJF schválené celorepublikové seriály (pokud asociace pořadatelů / pořadatelé dodají včas termíny - v roce 2017 zatím termíny k dispozici nemáme ani pro ČSP ani pro ČDP ani další seriály)
 • od 9.10. - otevře se kalendář na následující sezónu pořadatelům závodů, kteří si sami zapíšou své závody do kalendáře v JIS. V kalendáři uvidí závody, které plánují i jiní pořadatelé napříč celou ČJF bez ohledu  na oblasti a mohou tak ihned řešit kolize termínů.
 • 30.11. - bude kalendář pro pořadatele uzavřený, v průběhu listopadu proběhnou na oblastech pravidelné schůzky pořadatelů k doladění kalendáře. 
 • od 1.12. do konce roku - závody budou postupně sekretářem oblasti v JIS zkontrolovány a označeny jako schválené. Ještě v průběhu prosince lze prostřednictvím oblastního sekretáře dělat drobné úpravy v závodech, poladit případné kolize termínů a upřesnit požadované obtížnosti.
  Již by nemělo docházet k zápisu nových závodů!!
 • Jakákoli změna po 31.12. se již řídí úpravami závodů v aktuální sezóně a může podléhat poplatku dle sazebníku ČJF.

 

Před zadáváním závodů do kalendáře si prosím velmi podrobně přečtěte níže uvedený návod a striktně dodržujte napsaná pravidla, aby kalendář měl pro uživatele JIS jasnou a jednotnou formu.

Zvýšenou pozornost věnujte zejména zadávání:

 • Názvu závodů
 • Typu závodů
 • Umístění areálu
 • Zadání disciplín, typů soutěží a obtížností

 

Návod naleznete v nápovědě přímo v JIS: Nápověda / Správa závodů v kalendáři ČJF

 

 

 

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Zpravodajství z Tryonu 2018 Jezdectvi pro vsechny
Nahoru