mobile_wrapper
30.04.2019 14:06

Seznam výjezdů na květen

Seznam výjezdů na květen

Přehled výjezdů včetně příloh je v článku.

SKOKY

  • CSI2*/CSI1*/CSIYH Ebreichsdorf 01 - 05/05/2019 - příloha
  • CSI3* Mannheim 03 - 07/05/2019 - Václav Staněk - příloha
  • CSI2* Valkenswaard 06 - 08/05/2019 - Anna Kellnerová - příloha
  • CSI2*/CSIYH Wr. Neustadt 07 - 12/05/2019 - příloha
  • CSI2*/CSI1* Opglabbeek 09 - 12/05/2019 - Martin Řezníček - příloha
  • CSI4*/CSIYH Gross Viegeln 09 - 12/05/2019 - Z. Zelinková, E. Augier de Moussac, O. Zvára (nemá potvrzenou přihlášku od pořadatele)  - příloha
  • CSI2*/CSI1*/CSIYH Valkenswaard 13 - 15/05/2019 - potvrzenou přihlášku má pouze Anna Kellnerová - příloha
  • CSI2*/CSIYH Wr. Neustadt 14 - 19/05/2019 - příloha
  • CSIOJYCh/CSIU25 Lamprechtshausen 16 - 19/05/2019 - příloha
  • CSI2*/CSIYH Lier 17 - 19/05/2019 - Emma Augier de Moussac - příloha
  • CSI2* Valkenswaard 20 - 22/05/2019 - Anna Kellnerová (přihláška není potvrzena od pořadatele) - příloha
  • CSI2*/CSIYH Ciekocinko 21 - 26/05/2019 - Sára Vingrálková - příloha
  • CSI2* Ranshofen 23 - 26/05/2019 - Aleš Opatrný - příloha
  • CSI4* Bourg en Bresse 23 - 26/05/2019 - Emma Augier de Moussac (přihláška není potvrzena od pořadatele) - příloha
  • CSI2*/CSIYH Budapest 23 - 26/05/2019 - Filip Doležal (přihláška není potvrzena od pořadatele) - příloha
  • CSI3* München - Riem 30/05 - 02/06/2019 - Aleš Opatrný (přihláška není potvrzena od pořadatele) - příloha

DREZURA

  • CDI - W Budapest 01 - 05/05/2019 - Alena Ticová - příloha
  • CDI Mariakalnok 09 - 12/05/2019 - příloha

VŠESTRANNOST

  • CCI Sopot 02 - 05/05/2019 - příloha
  • CCI2*/CCI3* Kronenberg 03 - 05/05/2019 - Adéla Svobodová, Miroslav Trunda - příloha
  • CCI4*- S Chatsworth 11 - 12/05/2019 - Tereza Mrázková (přihláška není potvrzena od pořadatele) - příloha
  • CCI Dunakeszi 17 - 19/05/2019 - příloha
  • CCI2*- S Baborowko 23 - 26/05/2019 - Diana Lochmanová, Petr Myška - příloha

SPŘEŽENÍ 

  • CAIO4*- H4 WCup Mezohegyes 02 - 05/05/2019 - Jiří Nesvačil, Radek Nesvačil - příloha
  • CAI2*- H2 Viechtwang 16 - 19/05/2019 - Josef Drábek, Jaroslav Kohout ml. - příloha
  • CAI3*- H4 Boguslawice 17 - 19/05/2019 - Jiří Nesvačil ml. - příloha
  • CAIO4*- H4 WCup Valkenswaard 29/05 - 02/06/2019 - Radek Nesvačil, Jiří Nesvačil ml. - příloha

VYTRVALOST

  • CEI1* Asheville 03/05/2019 - Marek Lipold - příloha
  • CEI2* Ermelo 09 - 11/05/2019 - Lucie Škábová - příloha
  • CEI2*/CEI3* Šamorín 10 - 12/05/2019 - příloha
  • CEI2*/CEI3* Rio Frio 10 - 12/05/2019 - Táňa Terberová, Lucie Korytáková - příloha

VOLTIŽ

PARADREZURA
  • CPEDI3* Mannheim 03 - 07/05/2019 - Anastasja Vištalová - příloha

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Hlavní město praha MŠMT
Nahoru