mobile_wrapper
18.10.2018 21:32

Tým Prague Lions již za 8 týdnů soutěží na GC Prague PlayOffs 2018

Tým Prague Lions již za 8 týdnů soutěží na GC Prague PlayOffs 2018

Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018 se uskuteční již 13. až 16. prosince v O2 Areně. Tým Prague Lions se sešel v Praze na tiskové konferenci.

V průběžném hodnocení seriálu GCL patří českému týmu Prague Lions 10. místo. Do finále postupuje z 19 týmů 16 nejlepších. Poslední kolo GCT 2018 se uskuteční v Doha 8. až 10. listopadu. Tým soutěží v této sezoně pod vedením manažerky Jessicy Kürten ve složení: Aleš Opatrný, Anna Kellnerová, Švéd Peder Fredricson, Belgičan Niels Bruynseels a Nizozemec Gerco Schröder Jezdci se sešli v Praze 16. října na tiskové konferenci.

V průběhu konference se přítomní mimo jiné seznámili s plánovaným programem Prague PlayOffs, jehož organizátorem je Czech Equestrian Team. Závody zahájí ve čtvrtek 13. prosince, kdy je naplánováno čtvrtfinále Super Cupu, tzn. playoff týmové soutěže Global Champions League. Nastoupí proti sobě 12 týmů, které se v kvalifikačních kolech umístily na 5. až 16. místě.  Prague Lions čeká úvodní start, jehož výsledek bude velmi důležitý pro postup do dalších soutěžních kol. Vyřazovací systém play off dodá bezesporu soutěžím na dramatičnosti.

V pátek 14. prosince bude opět hlavní soutěží Super Cup, přičemž do semifinále postoupí osm družstev ze čtvrtfinále a čtyři nejvíce bodující týmy z kvalifikací. 

Program soboty 15. prosince je rozdělen na dvě samostatné části, kdy v dopolední programu uvidí diváci soutěže kategorie CSI2 a doprovodný program bude zaměřen na rodiny s dětmi. Odpoledne pak fanoušky jezdectví čeká Super Grand Prix s dotací 1,26 milionu eur, kde budou závodit pouze postupující z jednotlivých Velkých cen z letošní série Longines Global Champions Tour.  I tady budou mít Prague Lions svého zástupce, protože Peder Fredricson si vybojoval nominaci v červnovém závodě v Cannes.

Vrcholem parkurového víkendu v Praze bude neděle 16. prosince s finále Super Cupu, ve kterém nastoupí šest nejlepších týmů a pojede se o celkovou dotaci 6,4 milionu eur.

Po celou dobu závodů je připraven velmi pestrý doprovodný program. Vstupenky jsou stále v prodeji v síti Ticketportal. Cena denních vstupenek se pohybuje od 490,-Kč do 1990,-Kč

Více informací o vrcholné jezdecké akci sezony se dozvíte na webu:

http://www.pragueplayoffs.com/novinky

Foto: Czech Equestrian Team - web Prague Playoffs 

 

 

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru