mobile_wrapper

Tiskové zprávy

13.08.2017

Čeští junioři pátí na MS ve voltiži

Páté místo obsadilo české družstvo juniorů ve složení Kocurová, Stříbná, Kubíková L., Krištofová, Žurková E., Czyžová na koni Patriot s Andreou Videnkovou na mistrovství světa ve voltiži. V rakouském Ebreichsdorfu získalo 7,155 bodů a od bronzové medaile ho dělilo 0,4 bodu. celá zpráva

13.08.2017

Kellnerová znovu vylepšila své umístění v Global Champions Tour

Londýn, 9. srpna - Česká parkurová jezdkyně Anna Kellnerová pokračuje v Global Champions Tour ve výtečných výkonech. Na mítinku v Londýně se opět probojovala do Grand Prix a znovu posunula svůj nejlepší výsledek v prestižní světové sérii, když v sedle Classica skončila na 14. příčce. Navíc pomohla celku Berlin Lions v týmové Global Champions League ke třetímu místu, což je rovněž historický úspěch. celá zpráva

03.08.2017

Kellnerová obsadila 15. místo v berlínské Grand Prix Global Champions Tour

Berlín, 3. srpna 2017 - Skvělý výkon předvedla teprve dvacetiletá Anna Kellnerová v 11. kole Global Champions Tour v Berlíně. Česká parkurová jezdkyně úspěšně zvládla kvalifikaci pro sobotní Grand Prix a v silné konkurenci top jezdců z celého světa se tak poprvé probojovala do finále, kde obsadila v sedle Classica výborné 15. místo. Zaznamenala tak svůj nejlepší výsledek v prestižní světové sérii. celá zpráva

26.07.2017

Českým šampionem v jezdecké všestrannosti je znovu Příhoda

Pardubice, 25. července - Stejné místo, stejný vítěz. Titul mistra České republiky v jezdecké všestrannosti obhájil v Pardubicích Miloslav Příhoda. Druhý skončil Jan Holec s Tasznikem a třetí Petr Myška s Oboras Shut It Out. celá zpráva

26.07.2017

Úrodná Haná. Opatrný slavil v Olomouci další vítězství

Olomouc, 25. července - Podruhé během měsíce startoval jezdec Aleš Opatrný v Olomouci, podruhé z toho bylo vítězství. Po triumfu na červnovém J&T Banka CSI3*W ovládla česká parkurová jednička i Creditas Velkou cenu Olomouce, která se jela v rámci 5. kola Českého skokového poháru. celá zpráva