mobile_wrapper

Jezdecký festival v Lysé nabídne bohatý program včetně finále Zimního Jezdeckého poháru České jezdecké federace

 

Lysá nad Labem, 21. března 2018 - Tradiční Jezdecký festival bude prvním významným vrcholem nového jezdeckého roku na domácí scéně – a zároveň završí zimní halovou sezonu. Na výstavišti v Lysé nad Labem se od středy do neděle uskuteční celkem 36 soutěží ve čtyřech disciplínách včetně finále Zimního Jezdeckého poháru ČJF.

Vedení v celkovém hodnocení skokové velké túry bude hájit Jan Štětina, který vyhrál tři předchozí podniky Zimního Jezdeckého poháru. Útočit bude na unikátní double, neboť na průběžném prvním místě je s velkým náskokem i v žebříčku malé túry. K pořádnému dramatu se schyluje v pony túře, kde Petra Pařenicová vede před Natálií Veberovou o pouhé dva body.

Napínavé budou i nedělní finále soutěže vozatajů, kde jsou v jednospřeží, dvojspřeží i čtyřspřeží mezi vedoucími závodníky minimální bodové rozdíly.

Početnému publiku, které k Jezdeckému festivalu v Lysé už neodmyslitelně patří, se v sobotu představí závodníci i v dalších dvou disciplínách: drezuře a voltiži.

Jezdecký_festival

Návštěvníci se už tradičně mohou těšit i na pestrý doprovodný program. Atraktivní bude především sobotní večerní show, při níž se představí i méně standardní odvětví jezdectví.

 

Autor fotografie - Robert Sedmík

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru