mobile_wrapper

Halovou sezonu opět oživí Zimní jezdecký pohár

 

Praha, 21. listopadu 2018 - Za výrazné podpory České jezdecké federace se uskuteční již šestý ročník Zimního jezdeckého poháru. Seriál halových závodů odstartuje v únoru a vyvrcholí finálovými soutěžemi ve druhé polovině března při již tradičním a populárním Jezdeckém festivalu.

Zimní jezdecký pohár je nejvýznamnějším tuzemským podnikem halové sezony. Soutěže v parkurovém skákání a v závodech spřežení budou mít celkem osm kvalifikačních kol, pro každou disciplínu čtyři. Při finálovém víkendu se ještě navíc představí i drezurní jezdci a voltižisté.

„Česká jezdecká federace bude opět, stejně jako v předchozích dvou letech, partnerem Zimního jezdeckého poháru. Podobné projekty, při kterých je široké veřejnosti prezentováno více jezdeckých disciplín, velmi vítáme a jsme rádi, že se těší velkému zájmu fanoušků,“ uvedla prezidentka České jezdecké federace Olga Plachá.

 Zimni_jezdecky_pohar_foto_Josef_Malinovsky

Zimní jezdecký pohár a jeho vyvrcholení v podobě Jezdeckého festivalu navíc nabízí také výbornou sportovní úroveň. „Každý rok jsou v něm k vidění výtečné výkony, příležitost ukázat své umění dostávají i mladí závodníci,“ pochvaluje si Plachá.

Po pěti úspěšných letech se mění místo konání Jezdeckého festivalu, Lysou nad Labem vystřídá areál v Královicích u Slaného, jeden z nejmodernějších v Česku.

 

Autor fotografie - Josef Malinovský

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru