mobile_wrapper

Česká jezdecká federace ocení na slavnostním galavečeru nejlepší jezdce sezony

 

Praha, 24. ledna 2019 - Tečku za jezdeckou sezonou 2018 udělá již tradiční Galavečer České jezdecké federace. V Národním domě na pražských Vinohradech budou v sobotu 26. ledna zároveň oceněni nejlepší jezdci a koně v jednotlivých disciplínách.

„Jsem ráda, že se nám z této akce podařilo vybudovat krásnou tradici. Jezdci i fanoušci našeho sportu napříč disciplínami mají unikátní možnost setkat se zase trochu jinak než na kolbištích při závodech. Společně si připomeneme i největší úspěchy uplynulého roku, kterých bylo opravdu hodně,“ říká prezidentka České jezdecké federace Olga Plachá. „Jsem přesvědčena, že si celý večer užijeme podobně, jako tomu bylo při předchozích ročnících,“ zve i návštěvníky z řad široké veřejnosti.

Galavečer_ČJF_vizuál

Během večera budou odtajněna jména nejlepších jezdců a koní, kteří byli nominováni v jednotlivých kategoriích v parkuru, drezuře včetně paradrezury, vytrvalosti, spřežení, všestrannosti, reiningu, voltiži a paravoltiži.

Prezidentka České jezdecké federace pak výroční cenou dekoruje nejméně jednu z významných osobností jezdeckého sportu za mimořádný přínos tomuto odvětví.

Galavečer začne v Národním domě na Vinohradech 26. ledna v 18 hodin a budou jím provázet moderátoři Jolana Voldánová a Aleš Suchánek. Na ceremoniál vzápětí naváže jezdecký ples, slavnostní ráz celé akce umocní přítomnost jezdecké policie na koních, jež bude držet čestnou stráž. Vstupenky, jejichž cena začíná již na 250 korunách a jejichž majitelé mohou v losování získat hodnotné ceny, jsou ještě k dispozici. Další podrobnosti najdete na stránkách www.cjf.cz nebo www.jezdeckygalavecer.cz

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru