mobile_wrapper
12.09.2021 15:48 finále skoky český pohár

Finále ČP ve skocích pony 2021

Finále ČP ve skocích pony 2021

V rámci závodů 16. až 19. září 2021 proběhne ve Zduchovicích poslední kvalifikace ČP ve skocích pony jezdců 2021 a Velké finále proběhne v neděli 19. září a po finále jednotlivých kategorií vyvrcholí i Memoriál Miloslava Perníčka, dvoukolové soutěže, které se zúčastní bezmála 50 pony dvojic o celkovou finanční dotaci 50.000 Kč.

Na webu ČJF najdete průběžné pořadí před závěrečnou kvalifikací, kde poznáme "zeleně" podbarvené jisté finalisty (pokud v poslední kvalifikaci nezvítězí v obtížnější soutěži) a najdeme i v průběžném pořadí možné finalisty "na body". Vše bude jasné po sobotních dopoledních kvalifikacích, koho uvidíme v nedělních finále. Jasní účastníci finále jsou osloveni e-mailem a další účastníky poznáme po avizované sobotní poslední kvalifikaci. Pokud nebude naplněna možná kapacita budou mít příležitost další jezdci v pořadí celoročního žebříčku.

 

Průběžné pořadí před závěrečnou kvalifikací <<<

 

- Do Velkého Finále se přímo kvalifikují vítězné dvojice jednotlivých kvalifikačních kol. Pokud dvojice vyhraje podruhé ve stejné kategorii, postupuje do Velkého Finále druhá umístěná dvojice. Pokud dvojice zvítězí ve více kategoriích (zajistí si přímou účast ve Velkém finále), bude v rámci Velkého finále startovat v rámci obtížnější kategorie ve které zvítězila.

- Mimo přímo kvalifikovaných dvojic do Velkého finále (vítězů kvalifikačních kol) postupuje dalších 12 dvojic s nejvyšším počtem bodů po kvalifikačních kolech.
 
- Velké Finále je jednokolová samostatná soutěž dle čl. PJS 276.2N s Finále. Počet dvojic postupujících do ,,Finále soutěže" bude určen před zahájením základního kola Velkého finále
 
- Jedna dvojice může v rámci celoročního žebříčku bodovat ve více kategoriích, ale může startovat pouze v jednom Velkém Finále.
 
- Pokud se některý kvalifikovaný sportovec Velkého Finále nezúčastní, postupuje do Velkého Finále další Sportovec v pořadí dle celoročního žebříčku. Toto pravidlo platí i v případě vítězů kvalifikačních kol.
 
 
Úplné znění pravidel najdete na webu ČJF - ZDE <<<

 

 
Nahoru