mobile_wrapper
09.01.2019 21:18 Me pony

ME pony letos v blízkém Polsku!

ME pony letos v blízkém Polsku!

ME pony se letos koná ve Strzegomi, v Polsku.

Žádáme tímto jezdce, kteří mají zájem o start na ME pony 2019, aby kontaktovali komisi pony.

Pro účast na ME je nutné splnit níže uvedené limity:

SKOKY

 Kvalifikační kritéria dle minimálních požadovaných kvalifikačních kritérií FEI.

+

Absolvování  minimálně  2  klasických  soutěží  na  mezinárodních  závodech CSIP,  CSIOP  s výškou minimálně 130 cm s celkovým výsledkem max. 4 trestných bodů.

Kvalifikační výsledek na zahraničních či mezinárodních závodech může být dosažen  od ukončení ME pony 2018 do termínu uzávěrky pro ME pony 2019 s tím, že alespoň jeden kvalifikační výsledek musí být dosažen v roce 2019.

 

DREZURA 

Kvalifikační kritéria dle minimálních požadovaných kvalifikačních kritérií FEI.

+

Absolvování minimálně 3 soutěží FEI pony (FEI pony úvodní nebo FEI pony družstev nebo FEI pony jednotlivců) na závodech CDIP, CDIOP s výsledkem min. 62 %.

Kvalifikační výsledek na zahraničních či mezinárodních závodech může být dosažen  od 1. ledna 2018 do termínu uzávěrky pro ME 2019 s tím, že alespoň jeden kvalifikační výsledek musí být dosažen v roce 2019.

 

VŠESTRANNOST

Kvalifikace CH – EU - pony Kvalifikační podmínky dle FEI + 2x CNC* /dříve L/pro velké koně v kvalifikačních limitech dle čl. 517 pravidel všestrannosti ČJF

Kvalifikaci  lze  plnit  dle  kvalifikačních podmínekjednotlivých disciplín do termínu jmenovité přihlášky na ME Pony 2019.

 

Nominaci reprezentantů ČR všech disciplín a kategorií  provádí odborné komise, a schvaluje VV ČJF

 

 

 
Nahoru