mobile_wrapper
19.06.2017 12:00

Blíží se Světový pohár J&T Banka CSI3*W Olomouc

Blíží se Světový pohár J&T Banka CSI3*W Olomouc

Ve dnech 22. až 25. června se v areálu ESC Olomouc konají mezinárodní skokové závody J&T Banka CSI3*W Olomouc.

Stejně jako v předešlých ročnících je i letos mezi jezdci obrovský zájem o účast na J&T Banka CSI3*W Olomouc. Ty zahájí již za dva dny. V aktuálních přihláškách figuruje okolo 350 koní. Vysoký zájem o účast ze strany jezdců svědčí o tom, že organizace závodů je na velmi profesionální úrovni.

V hlavní kategorii CSI3* se na startu objeví celý seniorský A tým, kromě Emmy Augier De Moussac. Diváci uvidí Aleše Opatrného, Zuzanu Zelinkovou, Kamila Papouška i Ondřeje Zváru. Do Olomouce míří i další přední čeští jezdci a to i v mladších jezdeckých kategoriích, jelikož na programu závodů jsou i soutěže pro juniory a mladé jezdce do 25 let.

Vítězství v Grand Prix bude obhajovat německá jezdkyně Jörne Sprehe. Ze známých světových jezdců uvidí diváci na startu např. italské zástupce - Juan Carlos Garcia, Francesco Truturiello, z Polska dorazí Dawid Kubiak, z Maďarů Mariann Hugyecz, Balázs Horváth, Gábor Szabó nebo Szabolcs Krucsó. Slovensko budou reprezentovat Marian Štangel, Radovan Cibere, Radovan Šillo a mnoho dalších skvělých jezdců z celkem dvaceti zemí včetně Hong Kongu, Japonska, Jižní Korey nebo Kanady.

 

 

 
Nahoru