mobile_wrapper
29.01.2018 10:11

ČJF ocenila nejlepší jezdce a koně roku 2017

ČJF ocenila nejlepší jezdce a koně roku 2017

V sobotu 27. ledna proběhl v pražském Národním domě na Vinohradech galavečer České jezdecké federace, během kterého byli mimo jiné vyhlášeni nejúspěšnější jezdci a koně ve všech disciplínách, které ČJF zastřešuje.

Diváci v zaplněném Majakovského sále sledovali, jak si pro trofeje přišli jezdci různých věkových kategorií, kteří v roce 2017 závodili ve vytrvalosti, reiningu, voltiži, spřežení, všestrannosti, drezuře a v parkurovém skákání. Stranou nezůstali ani koně, protože ti jsou nedílnou součástí všech sportovních výkonů a úspěchů.

Ocenění bylo uděleno také Ing. Antonii Pellarové, která pracovala pro Českou jezdeckou federaci na postu generálního sekretáře řadu let a stála u porevolučního přerodu Českého jezdeckého svazu právě na federaci, tak jak jí známe dnes. V Národním domě na Vinohradech převzala z rukou prezidentky ČJF Ing. Olgy Plaché Cenu prezidenta České jezdecké federace za mimořádný přínos pro rozvoj jezdeckého sportu v ČR.

Zkrácený záznam z průběhu galavečera České jezdecké federace odvysílá Česká televize na sportovním kanálu ČT Sport v neděli 4. února od 13.30 hodin a následně ještě ve dvou reprízách během středy 7. února.Krátký setřih byl uveřejněný i na TV Barrandov 28.1. v 18,30 hodin ve zprávách.

Seznam oceněných sportovců a kůň roku v disciplíně skoky pro rok 2017: 

Jezdec roku v kategorii pony  Viktor Skutecký
Jezdec roku v kategorii děti Tereza Svobodová
Jezdec roku v kategorii mladších juniorů Sára Vingrálková
Jezdec roku v kategorii starších juniorů                  Anna Heldová
Jezdec roku v kategorii mladých jezdců                   Anna Kellnerová
Jezdec roku v kategorii seniorů Aleš Opatrný
Kůň roku Cento Lano

 

 

 
Nahoru