mobile_wrapper
06.04.2018 09:27

Kvalifikační závody SCM na CSIO Zduchovice

Kvalifikační závody SCM na CSIO Zduchovice

O víkendu 6.-8.dubna si mladá skoková reprezentace vyzkouší venkovní kolbiště ve Zduchovicích, které se brzy stane dějištěm mezinárodních závodů CSIO-Ch, J, YR 2018.

Tento víkend probíhají na venkovním kolbišti ve Zduchovicích nejen klasické závody s obtížností Z až ST, ale zároveň i kontrolní kvalifikační závody SCM. Na výkony naší mladé reprezentace dohlíží i německý trenér Tjark Nagel, který spolu s trenéry SCM bude vybírat jezdce do jednotlivých reprezentačních týmů a do limitovaných individuálních soutěží na blížícím se CSIO Ch,J,YR ve Zduchovicích. Stavitelkou parkurů je Christa Heibach (GER), která bude stavět i kurzy při CSIO. 

Mezinárodní závody CSIO Ch,J,YR Zduchovice 2018 se uskuteční ve dnech 26. - 29.4. Cílem tohoto projektu je umožnit českým mladým nadějím, aby si vyzkoušely atmosféru mezinárodních závodů a závodily v konkurenci zahraničních jezdců na domácí půdě. O úspěšnosti projektu SCM/CSIO svědčí mimořádný zájem ze strany českých jezdů ve všech kategoriích. V této chvíli je již potvrzená i velice atraktivní účast jezdců z evropsky jezdecky vyspělých zemí a bude rozhodně zajímavé sledovat a konfrontavat výkonnost našich dětí, juniorů a mladých jezdců v mezinárodní konkurenci.

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru