mobile_wrapper
28.05.2018 21:16

Spring Junior Cup Poděbrady 2018

Spring Junior Cup Poděbrady 2018

V Poděbradech se od 31. května pojede Spring Junior Cup pro děti, juniory a jezdce do 25 let, na kterém půjde i o nominaci na mistrovství Evropy ve Francii.

V areálu Jezdeckého klubu Obora se budou o tomto víkendu konat skokové závody pod záštitou ČJF a města Poděbrady a ve spolupráci s CPI Property Group a dalšími partnery. Představí se především děti ze Sportovního centra mládeže a mladý reprezentační kádr České republiky, na startu se ale také objeví jezdci z Polska. Stejně jako ve Zduchovicích postaví parkury světoznámá stavitelka Christa Heibach a německý šéftrenér české reprezentace Tjark Nagel bude vybírat jezdce, kteří se zúčastní evropského šampionátu ve Francii. Závody v Poděbradech by měly být pro mladé jezdce poslední prověrkou před mistrovstvím Evropy a také závěrečnými kontrolními závody SCM ročníku 2017/2018. 

Na sobotu 2. června je připraven pro fanoušky bohatý doprovodný program, jímž provede populární herečka Vanda Hybnerová. Především pro dětské návštěvníky budou nachystány různé soutěže, dojde i na čarování, pohádky a možnost prohlédnout si vozy Rolls Royce. V 17 hodin pak odehraje koncert skupina Lake Malawi.

Zajímavá bude i sponzorská soutěž družstev, kdy si celkem 10 sponzorů vybíralo jezdce do svých týmů podle profilů, které byly vystaveny na webu Skokové komise. Tým tvoří vždy 3 jezdci - dítě na pony, dítě na velkém koni a junior. Ti budou sbírat body v daných soutěžích dle svého umístění a v neděli budou vyhlášeny 3 týmy s nejvyšším bodovým ziskem. Na jezdce čekají zajímavé ceny a vítězný tým obdrží dokonce čtyřdenní pas na unikátní akci Global Champions League PlayOffs, která se uskuteční v Praze v prosinci. Tuto cenu věnuje do soutěže jeden ze sponzorů a to Czech Equestrian Team.

Složení týmů naleznete zde

Pravidla sponzorské soutěže družstev zde

Přijeďte fandit mladým závodníkům!!

 
Nahoru