mobile_wrapper
11.07.2017 12:29

V Hořovicích se rozdávaly mistrovské tituly

V Hořovicích se rozdávaly mistrovské tituly

Ve dnech 6. až 9.7. se v Hořovicích uskutečnilo MČR dětí a juniorů.

Vítězkou v kategorii starších juniorů se stala Anna Heldová v sedle klisny Cara Mia, druhé místo patřilo Natálii Soukupové s koněm Hamilton a bronzovou medaili získala Michaela Rodová s koněm Arniek. Mezi mladšími juniory triumfovala Kateřina Svěráková, kategorii dětí ovládla Valentýna Kuková. Pro některé z jezdců bylo mistrovství zároveň prověrkou pro srpnové mistrovství Evropy ve slovenském Šamoríně.

Mezi mladšími juniory vyhrála Kateřina Svěráková v sedle Arven 3, stříbro brala obhájkyně titulu Sofie Najmanová s koněm Casanova-S, třetí skončila Sára Finsterle s koněm Elektra 3.

Mezi dětmi se radovala z triumfu Valentýna Kuková s koněm Shadow. Na druhém místě se umístila Jana Táboříková s koněm Clintas, bronz si odvezla Kateřina Matušková s F. Triomf.

V týmových soutěžích zvítězilo ve dvoukolových závodech mezi juniory družstvo Severní Morava 1 (Natálie Kreislová, Nikol Švihorová, Magdaléna Roubíčková, Michal Šedý) a mezi dětmi Praha (Valentýna Kuková, Sára Dvořáková, Anna Helebrantová, Lucie Melmerová).

Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za skvělé sportovní výkony!

 

Foto zdroj: Kateřina Návojová, Jezdci.cz

 

Živé výsledky ze závodů

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Hlavní město praha MŠMT Česká hipiatrická společnost
Nahoru