mobile_wrapper

Zelinková Zuzana

Zuzka 1

Narozena

 5.2.1982 v Mělníku

Stručný životopis a jezdecká kariéra

S ježděním jsem začala ve 12 letech v JK Mělník. Ve 14 letech jsem se poprvé podívala do zahraničí a měla jsem možnost účastnit se stáže ve stájích Karl – Heinz – Strenga. V roce 1998,1999 jsem se účastnila ME juniorů a v roce 1999 to znamenalo v sedle koně Kris Kentaur postup do finále a 21. místo. Na konci roku 2000 jsem přestoupila do JS Tarpan Odolená voda odkud jsem se v roce 2002 přesunula se 3 koňmi na roční trénink do stájí Dirka Ahlmanna. V roce 2003 jsem se s koněm Cantus-T účastnila ME Mladých jezdců a získala jsem 31. místo. S koňmi Cantus-T, Lamanche-T, Dan-T a Volonter-T jsem se pravidelně účastnila s národním týmem Pohárů národů. V roce 2006 jsem se přestěhovala na Slovensko do stájí Waltera Ulana. Během mého působení v těchto stájích patřili k mým pohárovým jedničkám Winston G (spolumajitelka Ing Olga Plachá), Lucas Ninja. S koněm Lukas Ninja jsem se účastnila ME Madrid v roce 2011 a ME Herning 2013. Od roku 2012 jezdím výhradně koně Ing.Olgy Plaché , přestěhovala jsem se do Šamorína a nyní působim v novém moderním areálu X -Bionic sphere - Hippo arena Šamorín. Se svou nynější jedničkou CALERI II jsem se účastnila Světových her v Caen 2014 a ME v Aachen 2015. Za největší úspěch uplynulé sezony považuji postup našeho týmu do 1.divize FEI Furusiyya Nations Cup Series.

Za svou dosavadní kariéru jsem doposud získala celkem 10 ( 5 zlatých) medailí z národních juniorských či seniorských šampionátů a 3 x jsem se stala Jezdcem roku v ČR. Caleri a Lukas Ninja se stali v letech 2012 a 2014 Koňmi roku a za rok 2015 získala 6 letá Evita R titul mladého Koně roku. Právě práce s talentovanými mladými koňmi mě baví nejvíce a je hlavní náplní mé práce. Nad tréninkem a managementem dohlíží již několik let trenér, mentor, kamarád a skvělý člověk Tjark Nagel .

Zásadní koně a lidé mého dosavadního sportovního života

Mezi koně, kteří ovlivnili mou sportovní kariéru, určitě patří Kris Kentaur, Lamanche-T, Winston G, Lukas Ninja a samozřejmě Caleri II.

Lidé, kteří pro mně velmi znamenají je majitelka koní ing Olga Plachá, přítel Dušan Sabo, rodiče Eva a Rudolf Zelinkovi a trenér Tjark Nagel

Jezdecký vzor

 Celý holandský tým pro jejich "team spirit":o)

 

Zábava a doplňkové sporty

Pokud nějaké volno mám, pak ráda čtu.

 

Sportovní kariéra - výsledky:

FEI

 

 IMG-20160518-WA0001

 

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Hlavní město praha MŠMT
Nahoru