mobile_wrapper
30.04.2016 20:17

Česká hymna hned dvakrát na CVI HUNGARY

Česká hymna hned dvakrát na CVI HUNGARY

První ukončené soutěže na CVI Hungary (28.4. - 1.5.2016), byly vyhlášeny v sobotu večer a hned dvakrát zazněla Česká hymna.

O její tóny se zaslouženě postarala Terezka Czyžová z TJ Slovan Frenštát p.R. na Aladinovi s Ondrou Svobodou a byl to hned její první zahraniční start. Podruhé se na stupeň vítězů také za svůj první start postavil Jakub Konečný z JK Voltiž Albertovec s koněm Aquaris a Ladislavem Menšíkem. Další medailovou pozici, a to bronzovou příčku obsadila Bára Obluková z TJJ LUCKY Drásov na Landarovi s Petrou Cinerovou.

Tak jak jsme předem avizovali, pokračovaly finálové sestavy v neděli 1.5.2016. Do finále postupovalo celkem 6 českých závodníků v kategoriích jednotlivců. Dále čekaly teamy finálové volné sestavy a poslední kolo seniorský jednotlivců. Bohužel právě do tohoto kola již nevstoupil Marek Hablovič, který si v sobotu po seskoku saltem odnesl řádný úraz kotníku. Naopak Jana Bartoňková s Landarem a Petrou Cinerovou vstupovala do poslední kola seniorů z druhého místa a to si také řádně udržela. 

Na stříbrnou příčku se také postavila Vanessa Krištofová z JK Voltiž Albertovec s Rubikonem a Andreou Videnkovou a dále také ze stejného klubu Albertovská skupina na koni Patriot s Ladislavem Menšíkem. 

I brozové umístění obsadili zástupci z ČR, konkrétně Nela Stříbná z JK Voltiž Albertovec na koni Rubikon a Andreou Videnkovou a dále juniorská skupina z TJJ LUCKY Drásov na koni Quido s Petrou Cinerovou. 

Všem gratulujeme.

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru