mobile_wrapper
27.07.2017 14:09

Nejlepší CVI je to domácí

Nejlepší CVI je to domácí

Konec června a začátek července se nesl ve znamení posledních nominačních závodů před Mistrovstvím Světa a Evropy 2017, a to na domácím poli ve Frenštátě pod Radhoštěm. A domácím doslova protože pořadatelé udělali vše pro to, aby se závodníci i návštěvníci cítili prostě jako doma.

IMG_4957Výborně připravená hala, pohodový přístup, spoustu mimozávodní společné zábavy, to vše měli pořadatelé nachystané. Škoda jen, že toto vše nemohli nabídnout většímu počtu závodníků, jelikož z důvodu pomalé reakce ČJF při hlášení závodů zbyl na pořadatelé tento poslední termín, ve kterém zároveň probíhaly CVI v německém Krumke. 

Nicméně ti závodníci, kteří dorazili si to vše užili. Na start se postavili také nováčci a vyzkoušeli si start v mezinárodním poli, jako například juniorská skupina z TJ Orion Praha na koni Fruhling s Barborou Zímovou. 

IMG_5140Svou výbornou sezónu potvrdila domácí Tereza Czyžová s Aladinem a Ondrou Svobodou, která nenašla v poli přemožitelku ve své kategorii dětí a také zástupci juniorských skupin z JK Voltiž Albertovec na Patriotovi s Andreou Videnkovou se postavili na příčku nejvyšší. 

Asi největší boj však čekal juniorské ženy. Svůj start a splněnou známku měla jistý pouze Kateřina Kocurová s Patriotem z Albertovce. O dalších dvou, které by měly doplnit team juniorek na MS se mělo rozhodnout právě ve Frenštátě. A poslední boj si mezi sebou rozdaly Kateřina Resslerová, Vanesa Krištofová a Nela Stříbná, a že se bylo v skutku na co podívat. Katku nakonec doprovodí její stájové kolegyně, a to Vanesa Krištofová a Nela Stříbná. 

Další člence týmu tentokráte na ME seniorů drželi všechny pěsti a prsty snad všichni příznivci voltiže. Jednalo se o Werču Zelinkovou, které chyběla jedna jediná kvalifikační známka. Svůj výkon nakonec Werča zvládla na výbornou a v srpnu odjede s Aladinem a Ondrou Svobodou také do Rakouského Magna Racina. 

IMG_5585

 

Gratulujeme

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru