mobile_wrapper
10.04.2017 21:50

První velký rozjezd v Albertovci

První velký rozjezd v Albertovci

Albertovské voltižní velikonoční vajíčko už definitivně zahájilo voltižní sezónu v plné parádě. Po čerstvých zkouškách se také na rozhodcovských židlích objevily nové tváře. Pořadatel vyhověl přání a na své závody pozval tedy celkem 8 rozhodčích.

IMG_3184IMG_3146Na závody se sjela většina českých voltižních oddílů a dorazili i přátelé ze Slovenska. 

Právě ti však posbírali většinu prvních míst v kategoriích kde startovali jejich zástupci.

V kategorii dvojic si první místo odvezli zástupci z Tlumačova na koni Condor ve složení Matulíková, Holíková pod vedením Libuše Hablovičové. Kategorii skupin ovládli Albertovští zástupci, a to jak v kategorii skupin "D" na koni Aquaris, tak v kategorii Junior na koni Patriot, oba pod vedením Ladislava Menšíka.  

V kategorii jednotlivců se nejvíce dařilo zástupcům z Frenštátu p. R., konkrétně Terezce Czyžové v junior A a Veronice Cábové v junior B, obě startovaly na koni Aladin s Ondřejem Svobodou. 

V kategorií dětí se nejlepším výsledkem mohla pochváli Solichová Johanka z JK Voltiž Albertovec na koni Aquaris s Ladislavem Menšíkem.

Bohužel, trochu nám pokulhává kategorie seniorů, a to již dlouhodoběji. Ve skupinách startovala jediná skupina, a to TJ Voltiž Tlumačov na koni Condor s Libuší Hablovičovou a v jednotlivcích Weronika Zelinková na Aladinovi s Ondřejem Svobodou. 

Všem gratulujeme.

 Více foto na: www.petrvidenka.czIMG_3218IMG_3234

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru