mobile_wrapper
23.06.2017 11:54

Zlato a bronz z nominačních CVI Pezinok

Zlato a bronz z nominačních CVI Pezinok

Zlato a bronz dovezli zástupci české voltiže z nominačních závodů pro ME, MS 2017, které se tentokráte konaly ve slovenském Pezinoku.

O zlato se postarala jedna z nemladších účastnic, a to konkrétně Tereza Czyžová s Aladinem a Ondřejem Svobodou z TJ Slovan Frenštát p.R., která startovala v kategorii dětí. 

 

IMG_1882

 

Bronzovou příčku tentokráte vybojovali zástupci z JKVoltiž Albertovec na koni Patriot s Andreou Videnkovou, kteří startovali v kategorii juniorských týmů.

IMG_1530

 

Svou pozici a svůj start v týmu juniorských žen potvrdila Kateřina Kocurová, která se jako jediná probojovala do finále mezi 15 nejlepších a nakonec obsadila celkově 11tou příčku.

 

 

IMG_1427

 

Komu se bohužel tentokráte nepovedl start byla naše jediná seniorská zástupkyně Weronika Zelinková, které budeme ve Frenštátě moc držet pěsti, protože jí chybí jediná známka pro ME 2017.

Kdo z české ekipy ještě slavil velký úspěch, byly české koně. Konkétně například albertovský Aquaris, na kterém startovala Nataša Arrizabalaga z daleké Argentiny a tato dvojice vypadala naprosto perfektně sehraně a tak si zaslouženě odnesli zlato. Nebo např. drásovský Cairo, který úplně perfektně zvládl start s argentinskou seniorskou skupinou.

Všem gratulujeme.

 

Zapsala: Andrea Videnková 

Foto: Petr Videnka

 

 

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru