mobile_wrapper
16.03.2015 22:06

Školení a trenink pro soutěže na styl ve všestrannosti

Soutěže na styl ve všestrannosti - školení a trénink 3.4.2015 s rozhodčím a trenérem panem Helmutem Gosertem (GER) v Humpolci - AKCE JE PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ ZRUŠENA

Komise všestrannosti pořádá v pátek 3.4.2015 v Humpolci školení rozhodčích a praktický trenink jezdců a koní na crossové trati pro přípravu k účasti v soutěžích na styl ve všestrannosti.

Školení i trenink je určen pro rozhodčí, jezdce, trenery a ostatní, kteří mají zájem o soutěže na styl všestrannosti

 

Školitel: Helmut Gosert (GER) trener a rozhodčí ve všestrannosti

Místo konání: Školní statek Humpolec, závodiště Dusilov

Termín: 3.4.2015 (pátek) - od 9,00 hod. teoretická část, odpoledne pratická část na závodišti (časový snímek bude upřesněn dle počtu přihlášených koní)

Ustájení: Zemědělský statek v Humpolci (pokud budete mít zájem o ustájení, uveďte toto v přihlášce)

Náhrady: náklady na školitele, pronájem školících a treninkových prostor, překladatele i ustájení jsou hrazeny z prostředků komise všestrannosti

 

Přihlášky:

prosíme o přihlášení rozhodčích, jezdců, trenerů a dalších kteří mají zájem o účast na školení (z důvodu zajištění dosatatečné kapacity prostor)

V případě zájmu o trenink koní na crosstové trati prosím poslat přihlášku s uvedením jména jezdce, koně a stupně obtížnosti soutěže, kterého se bude dvojice v letošním roce účastnit (pro potřeby zařazení do příslušného lotu dle výkonnosti dvojice). V přihlášce uvěďte současně, zda máte zájem o ustájení koně.

Přihlášky posílejte e-mailem na adresu: daniela.diringerova@seznam.cz do 26.3.2015

 

 

 

 

 

 

 
Nahoru