mobile_wrapper
10.08.2020 12:54

MČR, CEI, CEN Chlumec nad Cidlinou

MČR, CEI, CEN Chlumec nad Cidlinou

V sobotu 8. 8. 2020 proběhl v okolí hřebčína Ostrov u Chlumce nad Cidlinou 1. ročník vytrvalostních závodů-

Vzhledem k tomu, že nemám FB a tedy ani možnost ho využít tak, jak asi bývá běžné, volím tuto oficiální cestu.

Jménem OC bych ráda poděkovala všem, kteří s námi absolvovali závody v Chlumci nad Cidlinou. Pro mě to bylo poprvé z pozice pořadatele a tímto skláním hlavu před všemi, kdo jsou ochotni závody pořádat. Kdo si to nezkusil, nedokáže si ani představit, co všechno může nastat za komplikace. Předpokládám, že stejně jako náš tým, se i ostatní musí potýkat s naprosto nečekanými situacemi. Za nás to bylo například odřeknutí 20 objednaných boxů večer před dodáním, stržení  vody ve studních v celém hřebčíně kvůli nerespektování požadavku na nepoužívání vody přímo z vodárny nebo třeba nutnost vytvořit v pátek ráno novou objízdnou trasu kvůli svatbě. A za mě osobně závěr – tady máš mikrofon a výsledky a snaž se. Začínáme za 3…2…1…

Mám ale pocit, že díky skvělému organizačnímu týmu v pozadí a nezištné pomoci mnoha dobrovolníků se závody v sobotu nakonec vydařily. Alespoň z ohlasů, které se ke mně dostaly.

Je velká škoda, že vedle MČR seniorů neproběhlo i MČR juniorů a mladých jezdců. Někteří jezdci nám dospěli, někteří již měli dávno plánovanou dovolenou a nehodila se jim vynucená změna termínu, někteří se potýkali se zdravotními problémy svými nebo svých koní. Vzdálenost v tomto případě nehrála žádnou roli, neboť kvalifikační kriteria byla naprosto stejná jako vloni, kdy byla účast na naši disciplínu velmi slušná.

Děkuji tedy všem, kteří nám pomohli ať sponzorskými dary, činem nebo svou účastí na našich závodech za podporu. Zároveň prosím ty, kteří mají tu možnost, o vyjádření na FB stránkách našeho závodu ať víme, co máme pro příští rok vylepšit, jestliže se rozhodneme závody v Chlumci nad Cidlinou znovu uspořádat.

S přáním zdraví Vám i Vašim koním

MVDr. Zuzana Žežulková

 
Nahoru