mobile_wrapper
12.06.2019 19:00

Vytrvalostní seminář s AGNES BENAMOU-SMITH

Komise vytrvalosti, za laskavého přispění ČJF, pro Vás připravila dvoudenní seminář se špičkovou francouzskou vytrvalostní veterinářkou AGNES BENAMOU-SMITH, DVM (Alfort), PhD, DEA, Dipl. ACVIM, Dipl. ECEIM, Dipl. CSAAD ( AgroParisTech), odbornicí na zátěžovou fyziologii koní se specializací na vytrvalostní ježdění.

Seminář se bude konat ve dnech 5. -6. 10. 2019 pravděpodobně  v objektu VŠ Zemědělské v Suchdole a bude se týkat nejen fyziognomie a  fyziologie vytrvalostních koňských atletů, ale i jejich tréninkové přípravy, výživy a veškeré péče, kterou naši čtyřnozí partneři během své sportovní kariéry potřebují. Tento seminář je vhodný jak pro zkušenější jezdce, tak pro veterináře. Své si ovšem najdou i zvídaví majitelé a chovatelé vytrvalostních koní.

Ve své praxi Agnes spolupracuje i s takovými vytrvalostními fenomény jako Jean-Louis Leclerc, Celine Robert, David Marlin nebo M.m. Sloet van Oldruitenborgh-Oosterbaan.

Prosíme všechny zájemce, aby se přihlásili na prihlasky-vytrvalost@seznam.cz do konce srpna, abychom včas mohli zajistit vhodné prostory a rozpočítat náklady nad rámec sponzorského příspěvku ČJF.

Děkujeme

 
Nahoru