mobile_wrapper
08.05.2018 19:52

Vytrvalostní závody Dlouhomilov

O víkendu proběhnou vytrvalostní závody v Dlouhomilově. Zde přinášíme pokyny pro závodníky od pořadatele:

PŘÍJEZD

Příjezd bude označený v obci Hrabišín, jak od Šumperka tak od Libiny a z druhé strany v obci Dlouhomilov, který celý projedete směr Hrabišín.

Sjezd ze silnice na polní cestu a do louky bude označen. V den závodu se v tomto krátkém úseku budou potkávat koně od startu a přijíždějící koně do cíle s doprovodnými vozidly, koně zde budou mít absolutní přednost.

Prostor pro parkování a ohrádky bude označen cedulkami.

 

VODA

Na louce není přívod pitné vody. V prostoru padocků budou přistaveny v pátek po obědě dvě kubíkové nádrže s vodou, které budou sloužit POUZE k napájení koní v ohrádkách. Pokud si ji vyčerpáte na plnění nádob na chlazení, budete si v sobotu vodu pro koně nosit z kádí na chlazení. Užitkovou vodu pro koně a na chlazení nám zaveze SDH Dlouhomilov v pátek v 18:00,  naplní 2x kádě. Potom se vrátí v sobotu ráno kolem 8:00 a budou vodu průběžně doplňovat celý den.  

 

SERVISNÍ BODY

 

Servis CP1 je zřízený na silnici mezi obcemi Benkov a Obědné. Auta nebudou nikam vjíždět, ale zůstanou na silnici ve směru příjezdu a pak  budou pokračovat na další CP. Koně zde budou přejíždět silnici, wrangleři mohou na obě strany pěšky do louky. Bude označený cedulkou CP.

 

Servis CP2 je na louce u silnice mezi Obědnou a Nedvězím. Bude označený cedulkou CP. Zde bude i otočný bod pro koně, nechte tam pro ně dost prostoru. Auta si prosím otáčejte na silnici, na křižovatce Nedvězí / Kamenná, je to cca půl km od CP dál po směru. Na další CP pojedete zpátky. Auta nesmí vjíždět na louky ze silnice.

 

Servis CP3 bude v obci Dlouhomilov na autobusové zastávce v Medelském. Bude označený cedulkou CP. Auta poté budou pokračovat ve směru do cíle, koně budou přijíždět proti Vám.

 

TRASA

Trasa je značena celou cestu žluto-bílým fáborkem. Na otočném bodu bude zalaminovaná cedulka Otočný bod,  pod prvním kopcem kde se trasa rozděluje na příjezd a odjezd na trasu, budou také cedulky s označením Na trasu a Do cíle. Na trati je několik kontrolních hlídek, které zapisují průjezdy jezdců.

 

PREZENTACE

Proběhne v sobotu ráno dle rozpisu. Prosíme jedce, kteří přijedou nocovat již v pátek, aby odevzdali průkazy koní s platným očkováním a krvemi u sjezdu na louku při příjezdu.

 

PARKOVÁNÍ

Při parkování dbejte pokynů pořadatele. Pokud bude mokro, nebude se parkovat přepravníky na louce , ale podél na zpevněné cestě. Pokud bude sucho, je možné zajet přepravníkem i na louku.   Pro ohrádky, chlazení i pohyb koní je prostoru dost.

 

POHYB KONÍ

S koňmi se prosím pohybujte pouze po louce na které budete parkovat, případně po zpevněné cestě od silnice k závoře, nebo po trase. Nevcházejte s nimi na pole, louku u kádí na chlazení a  mezi naše ohrady s hřebci.děkujeme.

 

ÚKLID A ČISTOTA V AREÁLU

Prosíme udržujte pořádek všude kolem, na louce se po vašem odjezdu budou pást koně, proto prosíme, aby jste nepohazovali odpadky, při příjezdu dostanete 1 pytel na odpadky, jinak na louce budou pytle na odpad u občerstvení. Nepořádek po ohrádkách uklidíme po vašem odjezdu. Hnůj z přepravníků prosíme odneste do vozíku na hnůj k tomu určenému, bude označen a stát v prostoru u  ohrádek.

TECHNICKÁ PORADA

Proběhne podle rozpisu v prostorách občerstvení u jízdárny, kde budou lavice a prostor bude zastřešen.

 

OBČERSTVENÍ

V místě závodu bude zajištěno občerstvení od pátku 18:00 do konce závodů. Místní SDH si pro Vás připravil na pátek grilované steaky, pivo, kávu a limonády. Na sobotu od rána párky, na oběd guláš a odpoledne steaky. K pití bude opět pivo Litovel a nealkoholický Birel, káva a limo. 

 

PEJSKOVÉ

Pejskové v celém areálu jen na vodítku.

 

SVĚTLO

Na louce není elektřina. Pořadatel nezajišťuje v noci osvětlení. V místě budou agregáty pro rozhodčí a občerstvení. Nelze se na ně napojit. Věříme, že všichni přijedete v klidu a za světla. Baterku s sebou!!!

 

 Těšíme se na Vás.

 

 

 

 

 

 

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru