mobile_wrapper
12.05.2019 10:51

Závody Dlouhomilov

Již příští víkend se konají vytrvalostní závody v Dlouhomilově. Doplňující informace k závodům:

Přihlášky

Uzávěrka přihlášek je dnes 12.5.2019 do 23:00. Věnujte prosím pozornost rozpisu, kde je uveden požadavek na platbu. Platba je závazná pro všechny přihlášené účastníky. Platba v hotovosti na místě je výrazně dražší, než platba předem převodem na účet, proto doporučujeme zkontrolovat, zda jste platbu včas odeslali. (viz bod 4 v rozpise)

Ukázka dětí ve vytrvalosti

Zájemce o ukázku dětí ve vytrvalosti prosíme, aby přihlášku (jméno jezdce a jméno koně) odeslali neprodleně na email vattunka@centrum.cz. Rádi bychom pro všechy děti připravili cenu a potřebujueme dopředu vědět počet startujících. Dítě ani kůň nemusí být nezbytně členem ČJF, ale kůň musí mít platný průkaz a musí mít korektní vakcinaci. Koně, kteří ten den závodili a úspěšně prošli závěrečnou veterinární kontolou se mohou zúčastnit ukázky dětí ve vytrvalosti.

Pořadatel nabízí na ukázku dětí ve vytrvalosti k zapůjčení dva koně (QH a ČT). V případě zájmu kontaktujte pořadatelku na emailu vattunka@centrum.cz.

Občerstvení a příjezd

Ačkoliv se jedná o jednodenní závody (funkcionáři budou k dispozici a oficiální část se odehrává pouze v sobotu), je možnost přijet jako na běžné závody již v pátek. Již od pátku bude cca od 12:00 otevřen kiosek s jídlem a pitím.

Seno

Připomínáme, že seno dle bodu 6.3 rozpisu nebude na místě k dispozici.

 

 
Nahoru