mobile_wrapper

Rozhodčí

Jmenný seznam rozhodčích vytrvalosti (abecedně řazeno):

ROZHODČÍ PRO VYTRVALOST
Jméno / adresa Licence Kontakty Status

Program

Ace Gallop

Refresh  
Benediktová Lenka  D1678  605 978 905 člen ne Praha 23.2.2020  
 Starý Plzenec   pampeliska2@seznam.cz    
Hradecká Zdeňka  E1492 792 553 443 člen ne Hoštka 30.3.2018  
Bžany 68, 415 01 Teplice   zdenka.hradecka@gmail.com    
Hrdina Antonín   723 740 187 člen ne Praha 23.2.2020  
Borotín 142, 391 35   tonhrd@centrum.cz  
Juhászová Svatava F1145 603 370 574 člen ne Korycany 8.2.2020  
Rýchorské sídliště 121,    jsvatava@seznam.cz  
542 24 Svoboda nad Úpou      
Jůzová Lenka C1046 731 375 618 člen ne Korycany 8.2.2020  
Sportovní 263, 390 02 Tábor   LenkaJuzova@seznam.cz    
Keltnerová Hana E0105 739 292 849 národní ne Hoštka 30.3.2018  
Heydukova 1868/28,    hanakeltnerova@seznam.cz  
412 01 Litoměřice      
Krejčová Lucie E1501 605 161 719 člen ne Praha 27.5.2020
Litoměřice    lucie.fr@seznam.cz  
Kyselá Vladimíra H0530 777 121 540 národní,  ano Hoštka 25.3.2016  
Lesnická 4, 789 01 Zábřeh   v.kysela@seznam.cz specialista    
Letovancová Lada F2728 773 268 204 národní, 3* ne Krakow 10.3.2019  
Ostrava   lada.letovancova@gmail.com    
Matoušková Ilona F0576 604 194 689 člen ne Korycany 8.2.2020  
Kostnická 576, 530 06 Pardubice   matouskova.ilona1@gmail.com    
Měrková Jarmila H0066 603 348 011 národní ne Podolánka 8.3.2014  
Sobotín 286, 788 16 Sobotín   jarmila.merkova@seznam.cz    
Miřátská Kristýna  A0704 605 748 207 národní, 4*,  ano Korycany 8.2.2020  
Bronzová 2023/27, 155 00 Praha 5   kmiratska@gmail.com specialista    
Myslivečková Veronika   603 290 252 člen ne Praha 23.2.2020
Dlouhomilov 6, 789 76   vattunka@centrum.cz  
Nachtigalová Jaroslava G0210 723 076 090 člen ne Podolánka 8.3.2014  
Nová 513, 691 03 Rakvice   jrsnachtigalova@seznam.cz    
Novotná Marina A0918 603 119 968 národní ne Korycany 8.2.2020  
Mníšek pod Brdy 226, 252 10   marina.novotna@gmail.com  
Paleček Jan D0158 722 946 983 národní ne Korycany 8.2.2020  
Dvořákova 31, 301 00 Plzeň   palecek.jan@tiscali.cz    
Palečková Eva D0157 724 289 155 člen ne Korycany 8.2.2020  
Dvořákova 31, 301 00 Plzeň   paleckovae@seznam.cz  
Prouzová Šárka F1373 774 647 055, 776 172 900 člen ne Korycany 8.2.2020  
Litoboř 6, Hořičky 552 05   jizdarna.proruby@seznam.cz    
Rédlová Iva D0155 737 880 627 národní,  ano Korycany 8.2.2020  
Bernartice u Tachova   ivaredlova@seznam.cz specialista    
Soukal František C1059 606 158 715 člen ne Korycany 8.2.2020  
U Špýcharu 408, 391 56 Tábor   o.soukal@volny.cz    
Svobodová Petra E0813  733 687 614 člen ne Korycany 8.2.2020  
Úpořiny 26, 415 01 Teplice   svobodova@uporiny.cz  
Štěrba Václav B0037 775 993 150 národní ne Hoštka 30.3.2018  
Branná 52, 379 01 Branná   sterbavi@seznam.cz    
Terber Antonín  E0882 603 426 147 národní, 4*,  ano Korycany 8.2.2020  
Liběšice 29, 411 46 Liběšice   antonin@teteam.cz specialista    
Terberová Helena C0094 603 243 290 národní, 2* ano FEI  
Liběšice 29, 411 46 Liběšice   helena@teteam.cz    
Terberová Táňa E1741 605043320 člen ne Praha 27.5.2020
Liběšice   tana@teteam.cz  

 Aktualizováno: 8. 3. 2020

 

X

 
Nahoru