mobile_wrapper

Cestovní pojištění

V případě dotazů se obraťte na poradkyni ČJF v oblasti pojištění:

Mgr. Věra Jáchimová (tel.: 602 476 609, mail: vera.jach@seznam.cz)

OBECNÉ INFORMACE

Česká jezdecká federace sjednala u pojišťovny Kooperativa také cestovní pojištění pro cesty do zahraničí, které v sobě zahrnuje také úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti.

Pojištění je primárně určeno pro reprezentanty účastnící se oficiálních výjezdů do zahraničí a je na míru nastavené jezdcům účastnícím se mezinárodních závodů po celém světě.

ČJF platí toto pojištění svým členům po odsouhlasení Výkonným výborem.

Pojistky však může využít každý člen ČJF – na vlastní náklady.

 

JAK SJEDNAT TOTO POJIŠTĚNÍ

V případě zájmu o sjednání tohoto pojištění při cestě do zahraničí kontaktuje pracovníka sekretariátu ČJF - Ing. Janu Královou na telefonu 724 276 513 či e-mailem na jana.kralova@cjf.cz

Nebo pro informace volejte poradkyni ČJF pro oblast pojištění Mgr. Jáchimovou.

 

UŽITEČNÉ INFORMACE

Při individuální cestě na zahraniční závody by měl mít sjednáno každý.

Při individuálním sjednávání pozor na to, aby byl připojištěn organizovaný sport (=závody a soutěže na amatérské i profesionální úrovni).

Je to nutné?

Každý je pojištěný ze zákona - má zdravotní pojištění, které je platné v celé EU. Kartička zdravotní pojišťovny sice zajistí, že budeme v zemích EU a v partnerských státech ošetřeni, ale nikdo nám nezaručí, že to zaplatí pojišťovna (je zde rozdíl státní nebo soukromý lékař). A když už ano, pokrývá to léčebné výlohy v rozsahu stejném jako pro místní pacienty. Nejsou v tom ale asistenční služby, případný transport domů nebo spoluúčast a poplatky – ani odpovědnost za újmu na zdraví či majetku, kterou způsobíme.

 
Nahoru