mobile_wrapper

Komise disciplín

Kontakty - komise disciplín

DisciplinaJméno a příjmeníFunkceKontakt
Skoky Jarmila Beranová předsedkyně mobil:  722 918 150
e-mail: komise.skoky@cjf.cz
  Markéta Šveňková   mobil: 723 325 325
e-mail: marketa_svenkova@yahoo.com
  Vladimír Mestenhauser   mobil: 777 234 448
e-mail: jkmelnik@jkmelnik.cz 
  Jiří Skřivan   mobil: 602 451 918
e-mail: manon@wo.cz 
  Zdeněk Žíla   mobil: 603 271 179
e-mail: staj.zila@seznam.cz 
  Petr Mašek   mobil: 606 335 203
e-mail: masa.007@seznam.cz 
Drezura Ing. Renata Habásková předsedkyně mobil: 602 324 062
e-mail: komise.drezura@cjf.cz
e-mail: renata.habaskova@jkronex.cz
  Ing. Hana Civišová   mobil: 777 112 595
e-mail: sicky.666@seznam.cz
  Vít Čmolík   mobil: 604 934 673
e-mail:v.cmolik@post.cz
  Ing. Iva Schützová   mobil: 604 234 940
e-mail:ivschutzova@seznam.cz
  Bc. Katarina Hlavová   mobil: 603 549 647
e-mail:katyfarap@seznam.cz
  Mgr. Zdeňka Šimková   mobil: 606 757 263
e-mail:zdenka.simkov@seznam.cz
Všestrannost Daniela Diringerová předsedkyně mobil: 602 773 475
e-mail: komise.vsestrannost@cjf.cz
  Ing. Pavel Vaněk   mobil: 736 611 061
e-mail: pavel.vanek@cesare.cz
  MUDr. Lukáš Létal   mobil: 774 530 565
e-mail: lukas.letal@seznam.cz
  Simona Heidenreichová   mobil: 732 378 695
e-mail: jk.lostice@seznam.cz
  Ludmila Šedá   mobil: 602 753 103
e-mail:ideas@nbox.cz
  Roman Falta   mobil: 725 037 967
e-mail: jpsborovinka@seznam.cz 
  Ing. Antonín Klauz   mobil:
e-mail: agroporici.barkova@seznam.cz
Spřežení Ing. Jiří Kunát předseda mobil: 777 750 940
e-mail: komise.sprezeni@cjf.cz
  Jaroslav Kosař   mobil: 603 859 131
e-mail: kosar.jaroslav@tiscali.cz
  Jaroslav Pavel   mobil: 605 724 069
e-mail: pavel@minib.cz
  Pavel Drbohlav   mobil: 607 963 631
e-mail: pdrbohlav@atlas.cz
  Josef Trojanec   mobil:  603 558 383
e-mail: josef.trojanec@seznam.cz
Voltiž Andrea Videnková předsedkyně mobil: 777 251 892
e-mail: komise.voltiz@cjf.cz
  Michaela Guznar Růžičková   mobil: 777 944 377
e-mail: michaelaguznarr@seznam.cz
  Mgr. Jana Sklenaříková   mobil: 777 946 327
e-mail: sklinka.j@seznam.cz
  Libuše Hablovičová   mobil: 603 732 402
e-mail: liba.hablovicova@seznam.cz
  MVDr. Petra Cinerová   mobil: 602 849 321
e-mail: tjj.lucky@tiscali.cz
Vytrvalost MVDr. Zuzana Žežulková předsedkyně mobil: 607 123 808
e-mail: komise.vytrvalost@cjf.cz
  Antonín Hrdina   mobil: 723 740 187
e-mail: tonhrd@centrum.cz 
  Ing. Petr Hladiš   mobil: 603 171 642
e-mail: sokolik@sokolik.cz 
  Vlastimir Dlouhý   mobil: 602 712 237
e-mail: vlastimirdlouhy@vlastimirdlouhy.cz
Reining Ing. Klára Šalková předsedkyně mobil: 777 144 244
e-mail: komise.reining@cjf.cz
  Milan Orel   mobil:
e-mail: orlici@jen.cz
  Mgr. Helena Gritzbachová   mobil:
e-mail: h.tyralova@gmail.com
  MUDr. Romana Karásková   mobil:
e-mail: radanaka@seznam.cz
  Jaroslav Doležán   mobil: 731 441 686
e-mail: jarda.dolezan@gmail.com
Komise pro rozvoj
pony sportu 
Jana Rosická předsedkyně mobil: 728 427 332
e-mail: komise.pony@cjf.cz  
Ria Lacina Hoffmeisterová   mobil: 606 491 649
e-mail: ria@dvur-hoffmeister.cz
Ing. Pavel Vaněk   mobil: 736 611 061
e-mail: pavel.vanek@cesare.cz
Ing. Stanislav Hakr   mobil: 602 308 556
e-mail: hakr@equiservis.cz
Pavel Holešovský  
mobil: 723 393 983
e-mail: saagar@seznam.cz

 

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Nahoru