mobile_wrapper

Vzdělávání

 

Kurs instruktorů a trenérů v roce 2015 opět v Mariánských Lázních.

Jezdecká akademie – SOŠ Mariánské Lázně jako akreditované středisko nabízí kurz Instruktor jezdectví, který bude otevřen na podzim 2016. Kurz proběhne od 1. 10. 2016 o víkendech a ukončen bude zkouškami dne 26. - 27. 11.2016 /nejdéle 3. – 4. 12. 2016. Přihlásit se můžete již nyní na e-mailu jezdeckaakademie@email.cz, kde získáte i podrobnější informace.

Na www.jezdeckaakademie.cz v sekci akreditované středisko najdete podrobné informace ke kurzu Instruktor jezdectví i přihlášku.

 

 

Přihlášky je potřeba zasílat průběžně na adresu školy jezdeckaakademie@email.cz .Podrobné informace pak budou zájemci o kurz dostávat mailem.

Kurz trvá dva měsíce, vyučuje se přes víkendy po ukončení sportovní sezony. Trvá 160 hodin, z nichž 90 hodin je teorie, vyučuje se v prostorách školy v budově Autospektra v Mariánských Lázních a 70 hodin praxe, které se vyučují na jízdárně na Krakonoši v ML, jezdecký klub ML.

Kurzovné je cca 12 000 Kč, záleží na počtech uchazečů. V ceně je zahrnuto – 160  lektorských hodin, pronájem prostor, obědy, studijní materiály, podklady, organizační zajištění… Osvědčení má celostátní platnost, jsme akreditované středisko MŠMT ČR.

Zkoušky se konají před komisí ČJF, jejíž představitelé též na kurzech přednášejí.

Zkoušky se pak platí zvlášť 1000,-Kč .

Podrobnosti zašleme mailem na základě přihlášky. Informace o kurzu budou vyvěšeny též na webových stránkách školy www.jezdeckaakademie.cz, i na stránkách ČJF.

 

 

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru