mobile_wrapper

Sportovní kalendář

Sportovní kalendář 2019

Kalendář PO ČJF 2019 ke stažení

Oficiální sportovní kalendáře, startovní listiny, výsledkové listiny - OBLASTÍ ČJF (JIS)

  Sportovní kalendář 2019 Oblast ČJF: Plzeňská    
          
termín číslo pořadatel místo  Skoky Drez. Pony Hobby MČR/MZ/OM/OP Pozn. 
Březen                   
31. 190331D1 ND0043 Svržno   S        
Duben                  
6. 190406D1 MD0043 Svržno   S        
7. 190407D1 MD0043 Svržno S*   S      
13. 190413D1 MD0034 Klatovy L**          
14. 190414D1 MD0034 Klatovy       sk.    
22. 190422D1 MD0043 Svržno L*   T      
27. 190427D1 MD0034 Klatovy       sk.    
27.-28. 190427D2 MD0013 Plzeň-Slavia S**       Jarní cena 50. ročn.
Květen                  
3.-5. 190503D1 MD0257 Chuchle ST*   ST      
4. 190504D1 MD0016 Bory   ST Z   Mem. J. Zíbra 24. ročn.
8. 190508D1 MD0190 Hunčice       sk.+dr.    
8. 190508D2 MD0043 Svržno L**   ST      
9.-12. 190509D1 MD0188 Martinice T*       Jarní cena Martinic  
19. 190519D1 MD0027 Domažlice       sk.    
22. 190522D1 MD0043 Svržno     ST      
25.-26. 190525D1 MD0027 Domažlice ST*       OM skoky vše kromě pony 56. ročn.
Červen                  
1.-2. 190601D1 MD0188 Martinice     ST   Pony víkend  
1. 190601D2 MD0016 Bory L*       Mem. J. Navrátila 55. ročn.
2. 190602D1 MD0190 Hunčice       sk.+dr.    
8. 190608D1 MD0043 Svržno   T L   OM drezura vše  
8. 190608D2 MD0144 Horšovský Týn L**          
9. 190609D1 MD0043 Svržno S*   ST      
13.-16. 190613D1 MD0257 Chuchle ST**   ST      
22.-23. 190622D1 MD0034 Klatovy ST*       Cena Klatov 60. ročn.
29. 190629D1 MD0175 Vysoká Libyně       sk.    
29.-30. 190629D2 MD0237 Štěnovický Borek         Reining kval. závody  
Červenec                  
2. 190702D1 MD0043 Svržno   S S sk.      
4.-7. 190704D1 MD0188 Martinice T*   ST   Mem. J. Papouška  
13. 190713D1 MD0144 Horšovský Týn       sk.    
20. 190720D1 MD0012 Hostouň       sk.    
24.-28. 190724D1 MD0188 Martinice T***       MČR Y+S  
27.-28. 190727D1 MD0237 Štěnovický Borek         Reining kval. závody  
Srpen                  
1.-4. 190801D1 MD0188 Martinice T*   ST   Šamp. mladých koní  
10.-11. 190810D1 MD0043 Svržno L* L pony ST sk.      
10. 190810D2 MD0034 Klatovy S**          
11. 190811D1 MD0190 Hunčice       sk.+dr.    
11. 190811D2 MD0034 Klatovy       sk.    
17.-18. 190817D1 MD0237 Štěnovický Borek         Reining kval. závody  
24.-25. 190824D1 MD0013 Plzeň-Slavia ST**       Cena Plzně a Plz. kraje  
24.-25. 190824D2 MD0237 Štěnovický Borek         Reining kval. závody, OM  
29.8.-1.9. 190829D1 MD0257 Chuchle T*   ST      
31. 190831D1 MD0027 Domažlice       sk.    
31. 190831D2 MD0016 Bory   ST        
Září                  
7.-8. 190907D1 MD0043 Svržno S* S ST sk.   7.9. Finále PDT  
7. 190907D2 MD0034 Klatovy S**          
8. 190908D1 MD0034 Klatovy       sk.    
14. 190914D2 MD0128 Trnová L*   S   Mem. V. Šlajse, OM pony  
14. 190914D3 MD0198 Dobřany       dr.    
18.-22. 190918D1 MD0188 Martinice T**       Finále ČSP  
28. 190928D2 MD0015 Tachov S**       Mem. Ing. Mentlíka, finále PJT  
Říjen                  
4.-6. 191004D1 MD0188 Martinice ST**       Czech Riders Games  
11.-13. 191011D1 MD0257 Chuchle T*   ST   Cena Eliota  
12. 191012D1 MD0027 Domažlice       sk.    

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Hlavní město praha MŠMT
Nahoru