mobile_wrapper
30.08.2021 10:40

Medailová žeň na MČR pony

Medailová žeň na MČR pony

Ve dnech 18. - 22. srpna se ve Zduchovicích konalo mistrovství ČR ve skocích a drezuře pony. Praha vyslala na tento šampionát o 14 kategoriích rozsáhlou ekipu 47 dvojic.

Celkově zástupci Prahy vybojovali pět medailí v jednotlivcích a získali jsme i jeden titul mistra ČR v družstvech (drezura).

Právě drezuristé byli velmi úspěšní. Postupně zástupci Prahy vybojovali: stříbro v kategorii 8 - 10 let na pony do 148 cm - Adéla Musilová (LIPTON SIMBA) z JS Veronika Náměstková, stříbro v kategorii 11 - 13 lena na pony B - Tereza Alžběta Rockwell (Alpinhorse MARSHMALLOW) z Wrbna Racing, zlato a stříbro v kategorii MASTERS 11 - 16 let na pony do 148 cm - Anna Procházková (NICE GUY) z Mastes Horse Club a Zuzana Hradilová (ARTURO MARTINI) z Wrbna Racing. Zlato získalo i v konkurenci osmi týmů drezurní družstvo Prahy (foto) ve složení: Tereza Alžběta Rockwell (Alpinhorse MARSHMALLOW), Anna Procházková (NICE GUY), Zuzana Hradilová (ARTURO MARTINI) a Emily Kullack (NANTANO B.B.).

Ve skocích si stříbrnou medaili v kategorii 11 - 13 let na pony B odvezla Adriana Hakrová (A STARLIGH C) ze stáje Equiservis.

Vedoucím pražské ekipy byla Ria Hoffmeisterová.

 
Nahoru