mobile_wrapper
10.07.2017 19:07

Pražská ekipa ovládla MČR dětí a juniorů ve skocích

Konec minulého týdne byl ve znamení MČR dětí a juniorů ve skocích a zástupci oblasti Praha ČJF získali z pěti vypsaných kategorií tři zlaté medaile!

Ve dnech 6.-9.7.2017 proběhlo v Hořovicích skokové Mistrovství České republiky dětí a juniorů na velkých koních, kterého se zúčastnila početná ekipa oblasti Praha ČJF pod vedením Miloslava Vítka. Soutěže probíhaly v pěti kategoriích a ve třech z nich dosáhli naši zástupci na zlatou medaili!

  • Valentýna Kuková z JK Delta s koněm SHADOW 5 - kategorie Děti
  • Anna Heldová z Dvůr Hoffmeister s koněm CARA MIA III - kategorie Starší junioři
  • Družstvo Praha 1 ve složení Valentýna Kuková/Sára Dvořáková/Anna Helebrantová/Lucie Melmerová - kategorie Družstva děti

Stříbrnou medaili přidala Natálie Soukupová s koněm HAMILTON (JK Kamenický Dvůr) v kategorii starších juniorů a těsně pod stupni vítězů zůstala Alžběta Vyštajnová s koněm SITTING BILL (JK Kamenický Dvůr) také v kategorii starších juniorů a juniorské družstvo ve složení Natálie Soukupová/Anna Heldová/Alžběta Vyštajnová/Sára Roubalová.

OV ČJF Praha všem účastníkům i vedoucímu ekipy děkuje za skvělou reprezentaci naší oblasti a medailistům blahopřeje k dosaženým úspěchům.

 

 
Nahoru