mobile_wrapper
08.01.2017 01:07

Skoková soustředění s Alešem Opatrným

Oblast Praha ČJF v lednu pořádá skoková soustředění s Alešem Opatrným a ještě máme volná místa. Soustředění budou samostatně pro děti a mládež a pro jezdce od 18 let.

Skoková soustředění s Alešem Opatrným pořádaná oblastí Praha ČJF:

 

17. - 18. ledna 2017 - soustředění pro děti a mládež

Soustředění pro děti a mládež do 18 let registrované v oblasti Praha ČJF, na pony i velkých koních. Oblast Praha hradí trenéra, halu a ustájení pro svoje členy. Pro účastníky z jiných oblastí je toto soustředění také otevřené, ale ustájení si hradí sami. Správní poplatek za koně je 100,- Kč. Podmínkou účasti je aktivní závodní činnost. Členové z oblasti Praha mají přednost. Přihlášky a bližší info na e-mailové adrese milavitek@seznam.cz.

 

20. - 22. ledna 2017 - soustředění pro jezdce od 18 let

Soustředění pro všechny jezdce nad 18 let registrované v oblasti Praha ČJF. Oblast Praha hradí trenéra, halu a ustájení pro své členy. Pro účastníky z jiných oblastí je toto soustředění také otevřené, ale ustájení si hradí sami. Správní poplatek za koně je 100,- Kč. Podmínkou účasti je aktivní závodní činnost. Členové z oblasti Praha mají přednost. Přihlášky a bližší info na e-mailové adrese milavitek@seznam.cz.

 

Soustředění proběhnou v areálu Stone Ranch, Obořiště 182, 262 12, Obořiště, okres Příbram.

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Hlavní město praha MŠMT
Nahoru