mobile_wrapper
30.07.2022 21:38

Tři týmové medaile pro Prahu

Tři týmové medaile pro Prahu

Skokový šampionát MČR dětí a juniorů má za sebou druhý den a pro Prahu skončil vynikajícím výsledkem. V týmových soutěžích získali jezdci Prahy hned tři medaile.

Mezi devíti družstvy v soutěži dětí to byl nejprve bronz, kterým se ozdobily Eva Rothová (CASSANDRA), Adriana Hakrová (ATASCHA B Z), Barbora Popelková (QUIDO M) a Natálie Melmerová (JIMMY). Družstvo bylo v rozeskakování o bronz úspěšnější před týmem severomoravské oblasti.

Jezdci startující v barvách Prahy však zcela ovládli juniorskou soutěž. Dvě pražská družstva nepřipsala ve druhém kole ke 4 bodům z kola prvního již žádné trestné body a tak bylo na pořadu rozeskakování o zlato mezi týmem Praha 2 a Praha 3. Ani v rozeskakování se body nepřipisovaly a nakonec jen díky lepšímu součtu časů patří zlato týmu s číslem 2 ve složení Vanesa Humeni (AVALANCHE N), Emma Sophia Španko (LINCOLN LB), Kateřina Růžičková (BELLE FLEUR DE) a Sára Dvořáková (HUMOR 2). Stříbro tak "zbylo" na tým Prahy 3, který tvořily Julie Tesaříková (VIVALDI Z), Adriana Čopová (QUAID CASIO), Alžběta Viačková (CASPAR 1) a Kristýna Vrbická (ANSGAR).

Třetí pražský tým skončil mezi celkově startujícími patnácti družstvy na osmé příčce. Díky za skvělou reprezentaci Prahy a blahopřejeme.

 
Nahoru