mobile_wrapper
06.09.2021 16:24

Tři zlaté a tři bronzové pro Prahu

Tři zlaté a tři bronzové pro Prahu

Ve dnech 26. – 29. srpna se v Praze ve Velké Chuchli konalo mistrovství ČR ve skákání kategorií děti a junioři. Oblast Praha byla zastoupena rozsáhlou ekipou. Celkem kvalifikační předpoklady splnilo a k MČR se přihlásilo 30 jezdců se 48 koňmi. Praha se tak zúčastnila všech vypsaných kategorií a sestavila i tři družstva. Tato masivní účast byla odměněna třemi tituly mistra ČR.

V soutěži dětí (L*+L*+L**) byla z Prahy nejlepší Anna Marie Dudová na ELDONA LANDAISE ze stáje Urban, kteří skončili pátí. Pražský tým ve složení A. M. Dudová (FARAMBOLE), Kateřina Růžičková (LONDON), Sofie Fraňková (NISPIRATION) a Natálie Melmerová (LORETTA) skončil na 4. místě (ZL+ZL).

Juniorské soutěže ale pražští jezdci téměř ovládli a ve všech kategoriích (mladší, starší a družstva) získali zlaté a bronzové medaile. O titul se postarala mezi mladšími juniory (L**+S*+S**) Karolína Dvořáková na CHAKITO (Gestüd Murhof Melichar). Bronz získal Daniel Hakr na DENNY 11 (Equiservis).

Soutěž starších juniorů (S*+S**+S**) vyhrála Anna Marie Vítek s CHACCOS´S AMKE a bronzová byla její sestra Kristina Vitek s STARPOWER (Team Prague Arena). V této kategorii se ještě Petra Pařenicová umístila na 4. místě.

A konečně na stupních vítězů nechyběla ani obě pražská družstva (L**+L**), když o titul se postarala Praha 2 a o bronz Praha 1.

Vedoucím ekipy byl Miloslav Vítek.

 
Nahoru