mobile_wrapper
27.04.2017 18:53

ZZVJ ve Velkých Číčovicích včetně soustředění

Oblast Praha ČJF vypisuje další termín ZZVJ na 12.5.2017 v areálu Stáj Dvůr Hoffmeister. Stejně jako u předešlého termínu v Měšicích je součástí i přípravné soustředění, které je pro účastníky ZZVJ zdarma.

V roce 2017 v souvislosti s navýšením státních dotací ČJF uvolňuje do oblastí fnanční podporu formou Jednotného systému oblastního projektového rozpočtování z centrálního rozpočtu. Jednou z kapitol tohoto systému je podpora účastníků zkoušek základního výcviku jezdce.

Dne 11.5.2017 v areálu Stáj Dvůr Hoffmeister ve Velkých Číčovicích proto oblast Praha ČJF ve spolupráci s tamním jezdeckým klubem pro zájemce pořádá den před konáním zkoušek závěrečné soustředění, v rámci kterého mají účastníci možnost si vše potřebné zopakovat, dozvědět se důležité informace o obsahu a průběhu zkoušky a jezdci i jejich koně dostanou možnost si vyzkoušet prostředí areálu dříve, než v den zkoušky.

Soustředění se může zúčastnit každý, limit počtu účastníků je 20 a přednost mají jezdci přihlášení na ZZVJ 12.5.2017 ve Velkých Číčovicích, pro které je účast zdarma. Soustředění je otevřené i jejich garantům a trenérům.

Podrobné informace o termínech a soustředění naleznete zde.

 
Nahoru