mobile_wrapper

Galavečer oblasti 2018

Galavečer oblasti Praha, při kterém byla potřetí zhodnocena soutěžní úspěšnost členů oblasti, tentokrát za rok 2017, se konal tradičně v rámci Galavečeru Jezdectví v Praze na Žofíně v sobotu 10. března 2018.

Protože oficiální žebříčky jezdců v rámci JIS byly pouze ve zkušebním provozu, ale současně byl zrušen systém Parkur Index, o který se v minulých letech výsledky obnovené Pražské jezdecké ligy opíraly, bylo rozhodnuto, že tentokrát budou na základě stávajících žebříčků (JIS), úspěšnosti na MČR a účasti na ME popř. MS vyhodnoceni jezdci Za výjimečnou reprezentaci oblasti Praha. Tentokrát byli v rámci večera oceněni i vítězové oblastních šampionátů Prahy.

Při galavečeru oblasti byly také předány udělené výkonnostní odznaky a současně i za dlouholetou práci pro rozvoj jezdectví i čestné odznaky ČJF členům oblasti, kteří dosáhli či dosáhnou významných životních jubileí.

Ke slavnostnímu ocenění tak byli pozváni tito členové oblasti Praha:

Kategorie pony:

OM drezura

8 – 12 let              Anna Kykalová (Hoffmeister)

11 – 13 let            Tereza Matoušková (Golem)

14 – 16 let            Anna Humplíková  (Minařík)

OM skoky

8 – 10 let              Anna Kykalová

11 – 13 let            Anna Abtová       

14 – 16 let            Klára Smékalová

 

Za výjimečnou reprezentaci v rámci získali ceny:

skoky

družstvo – 1. MČR pony do 148 cm (Sára Dvořáková + 1. MČR 8 – 13 let + 2. na pony do 135 cm, Petra Pařenicová, Daniel Hakr, Viktor Skutecký)

družstvo – 3. MČR pony do 135 cm

Sofie Fraňková – 2. MČR děti 8 – 10 let, pony do 125 cm

Anna Kykalová – 1. pony šampionát nadějí

drezura 

družstvo – 1. MČR pony (Karolína Wiesnerová, Anna Procházková, Zuzana Hradilová, Tereza Matoušková)

Lucie Procházková – 1. MĆR jezdci 11 – 13 let, pony do 135 cm (Praha má všechny medaile)

Karolina Wiesnerová - 1. MČR jezdci 11 – 13 let, pony do B

Markéta Lipinská - 1. MĆR jezdci 14 – 16 let

všestrannost 

Sára Dvořáková – 1. MČR pony 10 – 13 let

v kategorii skoky (umístění na 1. – 3. místě MČR)

děti       Lucie Melmerová

junioři   Natálie Soukupová

ženy      Romana Vochozková         

senioři   Josef Pařenica

družstvo dětí  - 1.MČR Hořovice (Valentýna Kuková + mistryně ČR, Sára Dvořáková, Anna Helebrantová, Lucie Melmerová)

Anna Heldová – 1.MČR starší jun.,

družstvo sen. – 2. MČR (Alexandr Baraldi, Barbora Vojtková, Josef Pařenica, Alžběta Vojtková + 3.MČR ženy)

Zuzana Zelinková - 1.MČR sen.

disciplína drezura

děti        Anna Procházková (Pony Park)                      

junioři    Anna Humplíková (stáj Filip Minařík)            

senioři   Fabrizio Sigismondi (Dressage Academy)

Za výjimečnou reprezentaci

Nikola Feherová – účastnice ME dětí a ME pony

Anežka Zajícová – 1. MČR ml. jezdci + účastnice ME v Roosentallu

Aneta Havlíčková - 2.MČR st. jun. + účastnice ME v Roosentallu

Tereza Hábová - 1.MČR sen. MR

Fabricio Sigismondi - 1.MČR sen. VR

Anastasja Vištalová - 1. MČR para 1 Brno + účastnice ME Göteborg, 1. - 2. MČR para 2 Brno

disciplína voltiž

Orion Praha – 3. MČR voltižní skupina junior

disciplína všestrannost:

Za výjimečnou reprezentaci

Alžběta Vyštajnová – 3. MČR st. jun.

Družstvo – 2. MČR (Miroslav Trunda, Karolína Petrová, Robert Pokorný, Adéla Svobodová)

Kategorie paravoltiž:         Jednotlivci

kategorie zdravotní oslabení a lehký handicap            Tereza Vytásková / Lonž: Lenka Špindlerová

kategorie tělesný handicap 1                                          Veronika Písaříková / Lonžér: Tereza Hakrová

kategorie TH2 (tělesný handicap 2)                                      Sebastián Lodin / Lonžér: Kateřina Francová

kategorie mentální handicap                                                     Štěpán Švarc / Lonžér: Tereza Hakrová

kategorie dvojice                                   Štěpán Švarc, Veronika Písaříková / Lonž: T. Hakrová

kategorie skupiny                                                                                  TJ Orion 1 / Lonžér: Tereza Hakrová

                               

 

 
Nahoru