mobile_wrapper

GALAVEČER OBLASTI 2019

Slavnostní odpoledne s vyhlášením nejlepších jezdců a koní v rámci Pražské jezdecké ligy (na základě oficiálních výkonnostních žebříčků ČJF) se konalo v sobotu 9. března od 16:00 hodin v Praze na Žofíně.

SEZNAM OCENĚNÝCH

Pražská jezdecká liga za rok 2018

Skoky - pony
jezdci 8-10 let

1. Anna Kykalová
2. Karolína Průšová
3. Adéla Sokolová

11-13 let

1. Viktor Skutecký
2. Daniel Hakr
3. Kateřina Růžičková

14-16 let

1. Sára Dvořáková
2. Vanesa Humeni
3. Klára Smékalová

Skoky
děti 12-14 let

1. Petra Pařenicová
2. Valentýna Kuková
3. Anna Helebrantová

junioři 15-18 let

1. Kateřina Tomanová
2. Anna Held
3. Tomáš Plšek

mladí jezdci 19-21 let

1. Alexandr Baraldi
2. Karolína Schejbalová
3. Adéla Chrdlová

senioři

1. Zuzana Zelinková
2. Aleš Opatrný
3. Alžběta Vojtková

Drezura - pony
jezdci 8-10 let

1. Adéla Sokolová
2. Laura Wiesnerová
3. Karolína Průšová

11-13 let

1. Anna Procházková
2. Tereza Matouškova
3. Zuzana Hradilová

14-16 let

1. Markéta Lipinská
2. Sarah Ennie Krušinová
3. Victoria Schopper

Drezura
děti 12-14 let

1. Maria Karčeva
2. Eliška Bodnárová
3. Karolína Wiesnerová

junioři 15-18 let

1. Laura Lišková
2. Markéta Lipinská
3. Ella Hofbaeurová

mladí jezdci 19-21 let

1. Aneta Havlíčková
2. Sára Kahánková
3. Štěpánka Bartoňová

senioři

1. Tereza Hábová
2. Adéla Neumannová
3. Denisa Valentová

Všestrannost - pony jezdci

1. Sára Dvořáková
2. Adéla Dětková
3. Emma Harris

Všestrannost
děti 12-14 let

1. Sára Dvořáková

junioři 15-18 let

1. Alžběta Vyštajnová
2. Michaela Haderková
3. Ulrika Kopřivová

senioři

1. Robert Pokorný
2. Miroslav Trunda
3. Adéla svobodová

Nejúspěšnější voltižní skupina a jendotlivci:
Anise Dos Reis, Kristina Claudia Rejnková, Kateřina Reslerová

Nejúspěšnější paradrezurní jezdec: Anastasija Vyštalová

Nejúspěšnější paravoltižní jezdci: Petra Maláková, Štěpán Švarc, Eliška Čejková,
Bernadeta Klišová, Veronika Písaříková, Pavla Tetaurová, Veronika Marečková,

Výkonnostní odznaky budou předány:
sportovní odznak pony:
Anna Kykalová - D, Sarah Ennie Krušinová - D, Markéta Lipinská – D, Žaneta Hudečková – S, Klára Smékalová – S,

bronzový odznak: Markéta Lipinská - D, Lucie Čermáková – D, Andrea Bašková – D, Laura Lišková – D, Sarah Ennie Krušinová – D, Kocanová Kristýna – D, Viktoria Ela Hoffbauerová – D, Emma Gottvaldová – D, Eliška Bodnárová – D, Barbora Linhartová – D, Viktor Skutecký – S

stříbrný odznak: Barbora Marešová – D, Zuzana Střebáková – D, Tomáš Plšek – S, Petra Pařenicová – S, Valentýna Kuková – S

 

 
Nahoru