mobile_wrapper

Skoky

Oblastní mistrovství Prahy se bude v roce 2019 konat ve dnech 14. - 16. června v Hradištku u Sadské. Skokové soutěže pony se budou konat v pátek 14. června, v sobotu a neděli pak následně mistrovské soutěže na velkých koních.

Na svém prvním zasedání (10.4.) navrhnul OV ČJF STP pro oblastní šampionát ve skocích a následně schválil na veřejné schůzi 29. dubna:

STP OM 2019

Mistrovská soutěž bude dvoukolová. V případě více koní si do druhého kola jezdec vybere jednoho koně pro OM a bude s ním startovat jako prvním.

STP pony, celková dotace 15 000,- Kč: děti 8 – 10 let – ZPA + ZPA, děti 11 – 13 let – ZLP handicap + LP** handicap, děti 14 – 16 let – LP** handicap + SP*

STP kategorie velcí koně, celková dotace 70 000,- Kč: děti -Z+Z-, junioři -ZL+L*-, U25 -L**+S*-, ženy -L**+ S*-, družstva -L*+L**-, senioři -S*+S**-.

Kompletní rozpis naleznete zde.

Výsledky OM ve skocích 2019 Hradištko 14. - 16. června

děti 8 – 10 let – ZPA + ZPA

1. Adriana Hakrová (Equiservis)

2. Natálie Melmerová - MUŠARGO (JK Equelus Praha)

3. Eva Rothová - LIGHT FEET (Dvůr Hoffmeister)

děti 11 – 13 let – ZLP handicap + LP** handicap

1. Sofie Fraňková - ALDER COURTS (Dvůr Hoffmeister)

2. Anna Dudová - H-KARINA (Stáj Urban)

3. Nikola Simandlová (TH Equiclub)

děti 14 – 16 let – LP** handicap + SP*

1. Emma Sophia Španko - LIPTON TIMON (JC Zájezd)

2. Denisa Hudečková - CARAMELA 2 (Stáj Urban)

3. Sára Dvořáková - FLY SKY (SS GAPO Praha)

družstva - L* - L**

1. Roman Team (L. Melmerová - LORETTA, K. Dvořáková - CORNELIA K, A. Vojtková - CARTHAN 1, B. Vojtková - ROULETTE 1)

2. Equistable Korycany (T. Hůlka - NELSIE VD WELLINGTON, R. Vochozková - VIVIEN 5, A. Fatrdlová - PASÁT, B. Kopecká - ALESIO)

3. Čísovice Gapo (S. E. Španko - ELIS 4, M. Vanko - ELTON 1, K. Kaclíková - AVGE-Ř, S. Dvořáková - PONTEVIDEO GD)

děti -Z+Z-

1. Julie Maršíková - MYSTIC VD WELLINGTON (JS LH Praha)

2. Elena Srnová - HARD BIE D (TH Equiclub)

3. Kristýna - Šmatláková - DUNCAN 3 (Dvůr Hoffmeister)

junioři -ZL+L*-

1. Anna Burianová - ULTIMA 3 (Horse Academy)

2. Ema Bulíčková - ARON 8 (Jezdecky-skokovy-club.cz)

3. Sophia Emma Španko - DONELY (JC Zájezd)

U25 -L**+S*-

1. Michaela Králová - TAJGAMOON Interkonix (SS Golem, z.s.)

2. Tomáš Plšek - ANKY (JK Equelus Praha)

3. Lucie Melmerová - FILOUBET (JK Equelus Praha)

ženy -L**+ S*-

1. Dominika Hrubešová - KLARISA 1 (Top Horses,z.s.)

2. Bc. Kamila Starečková - HAPPYTUNA (JS Niki, z.s.)

3. Simona Trnková - MYSTIK (JK Sedmička)

senioři -S*+S**-

1. Robert Pokorný - CAMPOBASSO (Médea Equestrian Team, z.s.)

2. Tomáš Hůlka - FAME HDH (TH Equiclub)

3. Natálie Soukupová - HAMILTON 1 (Médea Equestrian Team, z.s.)

 
Nahoru