mobile_wrapper

Sezóna 2019

Koronavirus versus galavečery 2020 a 2021

galavečer oblasti se měl konat v sobotu 21. března 2020, ale kvůli vyhlášení výjimečného stavu byl zrušen. Slavnostní vyhlášení Pražské jezdecké ligy za rok 2019 tak mělo proběhnout v rámci dalšího galavečera v roce 2021. Ani toto setkání nejlepších jezdců oblasti Praha se ale nemohlo konat. Nakonec OV ČJF Praha rozhodl, že připravené plakety a floty pro nejlepší jezdce roku 2019 budou postupně předány oceněnným osobně, v rámci postupně znovu obnovované soutěžní aktivity v průběhu sezóny 2021.

Seznam oceněných jezdců Prahy za rok 2019

PONY

skoky

jezdci 8 - 10 let

1. Adriana Hakrová

2. Emma Kykalová

3. Natálie Melmerová

jezdci 11 - 13 let

1. Magdalena Held

2. Sofie Fraňková

3. Kateřina Růžičková

jezdci 14 - 16 let

1. Klára Smékalová

2. Sára Dvořáková

3. Denisa Hudečková

drezura

jezdci 8 - 10 let

1. Emily Kullack

2. Adéla Musilová

3. Natálie Kuklíková

jezdci 11 - 13 let

1. Zuzana Hradilová

2. Adéla Sokolová

3. Linda Amélie Greeninge

jezdci 14 - 16 let

1. Anna Procházková

2. Tereza Matoušková

3. Victoria Schopper

všestrannost

1. Sára Dvořáková

SKOKY

děti

11 - 14 let

1. Viktor Skutecký

2. Daniel Hakr

3. Emma Sophia Spanko

junioři 14 - 16 let

1. Petra Pařenicová

2. Anna Helebrantová

3. Valentýna Kuková

junioři 17 - 18 let

1. Kateřina Tomanová

2. Tomáš Plšek

3. Adéla Bártová

mladí jezdci /U25

1. Anna Kellnerová

2. Anna Held

3. Natálie Soukupová

senioři

1. Zuzana Zelinková

2. Karel Polák

3. Alžběta Vojtková

DREZURA

děti 11 - 14 let

1. Ema Brkalová

2. Leticia Safari

3. Alžběta Blažková

junioři 14 - 16 let

1. Eliška Bodnárová

2. Adéla Matyášová

3. Alexandra Škutová

junioři 17 - 18 let

1. Eva Vavříková

2. Anna Humplíková

3. Victoria Ella Hofbauerová

U25

1. Aneta Havlíčková

2. Laura Lišková

3. Lucie Fridrichová

senioři

1. Libuše Mencke + za reprezentaci oblasti (ME)

2. Adéla Neumannová

3. Fabrizio Sigismondi

VŠESTRANNOST

junioři 14 - 18 let

1. Michaela Haderková

2. Veronika Petráčková

3. Jana Kopecká

mladí jezdci/U25

1. Alžběta Vyštajnová

senioři

1. Miroslav Trunda

2. Robert Pokorný

3. Adéla Svobodová

nejúspěšnější voltižní skupina

JK Trojan voltiž - první účast na MČR

nejúspěšnější paravoltižní jezdci

JK Počin - V Ráji, Ing. Hanka Špindlerová

nejúspěšnější paradrezurní jezdec

Anastasija Vyštalová

čestný odznak ČJF

Zuzana Pecháčková

Anežka Tůmová

 

 
Nahoru