mobile_wrapper

Vzdělávání

Informace ke spolkům a bývalým občanským sdružením

Vážení představitelé subjektů sdružených v oblasti ČJF Praha. Rady vlády pro nestátní neziskové organizace vydala informační leták, který vyzývá všechny subjekty, které tak doposud neučinily, k naplnění zákonné povinnosti podle nového Občanského zákoníku (platné od  1. ledna 2014) zapsání spolku do spolkového rejstříku. Veškeré informace naleznete zde.

 

Výzva k předložení návrhů pro pořadatelství oblastních SC)M

OV ČJF Praha vyhlašuje výzvu subjektům, které by měly zájem v 10 – 12 měsíci 2019 pro jezdce do 18 let organizovat SCM oblasti. OV Praha jedná o organizaci těchto výcvikových setkání se střediskem ve Velké Chuchli, ale očekává i další návrhy ze strany pořadatelů.

OV ČJF Praha vyzývá subjekty oblasti, aby na základě Výzvy pro subjekty oblasti Praha, OPP – kapitola II a III do 31. 5. 2019 předložily své návrhy na pořadatelství SCM oblasti Praha (mail: oblast.prazska@cjf.cz).

Kompletní znění Výzvy naleznete zde: Výzva subjektům 2019                                                                                                                                       

 

Již uskutečněné akce oblasti Praha v roce 2019

V oblasti Praha proběhly v roce 2019 dvě pravidelná dvouletá vzdělávání rozhodčích (refreshing). První se konalo 23. února v areálu TJ Ronex a druhé 27. března v areálu Equistables Korycany. Pro rok 2019 již neplánuje OV ČJF Praha žádné další vzdělávací akce.

 

Živé výsledky ze závodů

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdecký Galavečer 2019 Hlavní město praha MŠMT Česká hipiatrická společnost
Nahoru