mobile_wrapper

Oblastní mistrovství

SPORTOVNĚ TECHNICKÉ PODMÍNKY OBLASTNÍCH MISTROVSTVÍ SEVEROČESKÉ OBLASTI ČJF PRO ROK 2022

TERMÍNY 2022:

27.-29.05.2022 JÍTRAVSKÝ DVOREC SKOKY
18.06.2022 ŽIDOVICE DREZURA
12.06.2022 ŽIDOVICE PONY

 

VÝSLEDKY OBLASTNÍCH MISTROVSTVÍ 2022

ŽIDOVICE DREZURA 2022

V sobotu 18.6.2022 se v Židovicích konalo Oblastní mistrovství severočeské oblasti v drezuře 2022. Pořadatelem byla Sportovní stáj Svobodová, z.s. Věcně ceny, medaile a kokardy předávala členka OV - Hana Sirotková.

Kompletní výsledky ZDE

 

Kategorie PONY

1. Zápotocká Karolína - ARVALON MAXIMAJK - Dominika o.s.

2.Wernerová Viktorie - ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE)- Na větrné hůrce

3.Kukaňová Anna - DOLLOM CHIEFTAIN - Spolek Stáje U Lucky

4. Mayerová Karolína - BART 4 - Petr Čermák 

5. Šimková Viktorie - GORO 3 - Stáj Gallop Bohemia

WhatsApp Image 2022-06-21 at 13.18.15

Kategorie JUNIOŘI, MLADÍ JEZDCI A U25

1.Bláhová Aneta - VERA VAN DE ZONNEHOEVE - Jezdecký klub Nico Gela,z.s.

2.Čermáková Martina - STONECASTLE TROLL(IR)(CZE) - Petr Čermák

3.Kocíková Karolína - CARTHES - H - JS Vrchovany-Obrok,z.s.

4.Svejkovská Andrea - ORION 15 - Na větrné hůrce

5.Džubanová Kristýna - RAFAEL ANGEL - Sportovní stáj Svobodová, z.s. 

WhatsApp Image 2022-06-21 at 13.18.15 (1)

 

Kategorie SENIOŘI

1.Vydrová Klára - SAGARA - Jezdecká společnost Javorník

2.Jindrová Viktorie - FINCH - JK SAPRIL z.s.

3.Svobodová Petra - COPYRIGHT 1 - Sportovní stáj Svobodová, z.s.

4.Pospíchalová Lucie - BELAMI PRINCESS - Jezdecká společnost Javorník

5.Vydrová Zuzana - CATAVINO LG - Jezdecká společnost Javorník

WhatsApp Image 2022-06-21 at 13.18.15 (3)

 

DRUŽSTVA 

1. Pavlisová Michaela - DIAMOND'S DARK - Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. / Studničková Martina - OLIVIE 2 - Stáj Martina Studničková / Albertová Jana - BAHAR - Stáj Martina Studničková

2. Macek Pavel - BONNY 714 - Jezdecká společnost Javorník / Bláhová Aneta - VERA VAN DE ZONNEHOEVE - Jezdecký klub Nico Gela,z.s. / Pospíchalová Lucie - BELAMI PRINCESS - Jezdecká společnost Javorník 

3. Málková Barbora - ZANE / Džubanová Kristýna - RAFAEL ANGEL / Svobodová Petra - COPYRIGHT 1 - Sportovní stáj Svobodová, z.s.

4. Švecová Iveta - QAMARO / Kocíková Kateřina - PETTY 4 / Kocíková Karolína - CARTHES - H - JS Vrchovany-Obrok,z.s.

5. Grešíková Zuzana - LUZAK - Stáj Židovice / Andrlíková Darina - VENATORINI NOTICE - Stáj Židovice / Adamková Kristýna - BENTO 6 - JK BON Equi Club Louny

WhatsApp Image 2022-06-21 at 13.18.15 (2)

289085075_10224279143860581_4534425297696385862_n

WhatsApp Image 2022-06-21 at 16.00.28 (2)

WhatsApp Image 2022-06-21 at 16.00.28 (3)

WhatsApp Image 2022-06-21 at 16.00.28 (1)

 

ŽIDOVICE 2022 - PONY

V neděli 12.06.2022 se v Židovicích konalo oblastní mistrovství severočeské oblasti pony jezdců ve skákání 2022. Věcné ceny, medaile a kokardy předávala členka OV - Petra Svobodová.

Kompletní výsledky ZDE!

Kategorie 11-13let
1. Pospíšil Ondřej - Gejzer - Stáj Židovice
2. Kukaňová Anna - Idefix - Spolek Stáje U Lucky
3. Krňáková Anna - Alberobello - Na Větrné hůrce
4. Adamcová Katka - Kira 8 - Na Větrné hůrce
5. Talarovičová Agáta - Olinka - Jana Špálová
 
Kategorie 14-16let
1. Handlíř Tobias - Nataša - SK Bačkovská
2. Bláhová Nela - Moly 6 - JK Nico Gela
3. Pospíšilová Barbora - Bubble - Stáj Židovice
4. Mezlová Sára - Naloon - JK Bon Equi Club Louny
5. Gebeltová Patricie - Zoro 5 - JK Bon Equi Club Louny
 
WhatsApp Image 2022-06-12 at 11.23.30
 
WhatsApp Image 2022-06-12 at 11.23.39
 
WhatsApp Image 2022-06-12 at 11.23.44
 
WhatsApp Image 2022-06-12 at 12.19.30
 
WhatsApp Image 2022-06-12 at 12.19.31

WhatsApp Image 2022-06-12 at 12.19.32

WhatsApp Image 2022-06-12 at 16.18.04 

 

 

JÍTRAVSKÝ DVOREC 2022 - SKOKY

V sobotu 28.5.2022 se v Jítravském Dvorci konalo oblastní mistrovství severočeské oblasti ve skákání dětí, juniorů, mladých jezdců, žen, seniorů a družstev. Věcné ceny, medaile a kokardy předávala členka OV - Daniela Ledlová.

Kompletní výsledky ZDE

Kategorie děti

  1. Šimková Viktorie                      GALANTE                                Stáj Gallop Bohemia
  2. Pospíšilová Barbora                 SECOND CHANCE                   Stáj Židovice
  3. Černíková Laura                        WOOMERA                              Stáj Šlechta
  4. Korábová Barbora                    DELPRÉE                                JK Sever Liberec z.s.
  5. Lantorová Anna Victoria            ESPERANZA 1                        TJ Bořeň Svinčice

 

Katgorie Junioři

  1. Křížová Adriana                        JOYFUL GR                             Stáj Židovice
  2. Horáčková Anežka                   CHANAN DK                            Stáj Šlechta
  3. Pospíchalová Natalie                MERCY                                    Stáje Vodochody, z.s.
  4. Staňková Ella                           OLIVER 12                               Jezdecká stáj Jítravský Dvorec
  5. Krausová Markéta                    VALERY BLUES                       Jezdecký klub Nico Gela,z.s.

 

Kategorie Mladí jezdci

  1. Škodová Markéta                     LE RAMON RENOKAR CNC     JK Imperia Boni, z.s.
  2. Pospíchalová Tina                    UNO                                        Stáje Vodochody, z.s.
  3. Valentová Helena                      FIDO                                       Sportovní stáj Smrčka, z.s.

 

Kategorie Ženy

  1. Vydrová Karolina                      ACORN                                    Freeland Stable, z.s.
  2. Soukupová Petra                      FALOU                                   Stáj Židovice
  3. Heřmanová Lenka                     CALADOR                                Stáj Židovice
  4. Vajrychová Blanka                    ROYAL BANANA OBROK         FARMA-SIXTA, s.r.o.

 

Kategorie Senioři

  1. Veronika Turečková                  EINSTEIN                                 Tecton
  2. Petr Netušil                               DJUMPER                                Stáj Petr Netušil
  3. Hušková Veronika                    ELCORADO GS                       TJ Bořeň Svinčice
  4. Ondřej Pospíčil                        CATINO                                    Stáj Dvůr Židovice

 

Kategorie Družstva

  1. Stáje Vodochody         Pospíchalová Natalie    BURBERRY UBP UNIVERSAL BROKER POOL

                                                Sommer Vítek                           GREEN-TEX DIABELLY

                                                Pačesová Adéla                       CHANTELLU

  1. Lipník 2                                    Horáčková Anežka                    COOL PEPE

                                                Kolářová Lenka                        LIPKA PRINTWELL

                                                Šlechta Martin                           LUDOVIC

  1. Lipník 1                                    Šlechtová Nela                        WANESA 5

                                                Havlíčková Irena                       GERONIMO 2

                                                Černíková Laura                        ASTRA 12

  1. Severočešky                Vrabcová Dastychová Hana      LIPKA KL

                                                Černá Eliška                             FAREWL

                                                Vydrová Karolina                      CRAZY STAR

  1. Farma Sixta                  Sixtová Tereza                          CENTOLINA BANANA OBROCKÁ

                                                Vajrychová Renata                    CORTINA BANANA OBROCKÁ

                                                Vajrychová Blanka                    BENEDICO

 

284519982_416430656816716_2677786806577633774_n 

283982763_1042319659999933_6928287240657769111_n

7c03cc02-cd48-4ae1-bef4-280502ff45ed

284869350_8203461169671370_8521043630370229739_n

 

 

VÝSLEDKY OBLASTNÍCH MISTROVSTVÍ 2021

d4898602-36ec-4159-a8de-c8282d694fb5

ŽIDOVICE 2021 - SKOKY

V neděli 26.7.2021 se v Židovicích konalo oblastní mistrovství severočeské oblasti ve skákání dětí, juniorů, mladýcj jezdců, žen, seniorů a družstev. Věcné ceny, medaile a kokardy předávala členka OV - Petra Svobodová.

 

Kategorie děti:

1. Pospíšilová Barbora - Rinka - Stáj Židovice

2. Sommer Vítek - Kokoska Lužická - Stáje Vodochody

3. Lantorová Anna Victorie - Duma - TJ Bořeň Svinčice

4. Pospíchalová Natálie - Mercy - Stáje Vodochody

 

Kategorie junioři:

1. Zemanová Anna - Imagination Asterix - JK Libertas Ústí nad Labem

2. Křížová Adriana - Winner takes all - Stáj Židovice

3. Vacková Kristýna - Merlin - JK Imperia Boni

4. Pačesová Adéla - Gascavello - Stáje Vodochody

 

Kategorie mladí jezdci:

1. Vacková Veronika - Ellis-Strona - JK Imperia Boni

2. Saláková Ema - Gimmy - JS Charvatce

3. Pospíchalová Tina - Uno 31 - Stáje Vodochody

4. Soukupová Petra - Lucky - Stáj Židovice

5. Valentová Helena - Bulgara - SS Smrčka

6. Hubáčková Kristýna - Brake Dance Orling - JK Bon Equi Club Louny

 

Kategorie ženy:

1. Vajrychová Renata - Cortina Banana Obrocká - Farma Sixta

2. Vajrychová Blanka - Royal Banana - Farma Sixta

3. Rudorferová Karolína - Arezzo K - TJ Arot Ústí nad Labem

4. Kmochová Barbora - Coudy 4 - JS Libverda

 

Kategorie senioři:

1. Vávra Martin - Lionel - TJ Bořeň Svinčice

2. Turečková Veronika - Einstein - Tecton s.r.o.

3. Hendrichová Adéla - Falco - JSK.cz

4. Pospíšil Ondřej - Can 681 - Stáj Židovice

5. Aschenbrier Viktor - Castio - JK Bon Equi Club Louny

6. Matuška Lukáš - Glen Priscila - JS Matuška

 

Kategorie družstva:

1. Sixtová Tereza - Amelia Obrok / Vajrychová Renata - Incobarin / Vajrychová Blanka - Lancia Obrocká / Farma Sixta

2. Sommer Vítek - Sheron Dawra / Pačesová Adéla - Chantellu / Pospíchalová Tina - Colame / Stáje Vodochody

3. Linhartová Terezie - Krystal M / Pešout Michal - Lomikar / Jandová Kateřina - James

4. Vomáčková Karolína - Jasná / Aschenbrier Viktor - Comely Mystery / Vávra Martin - Chica Luna

5. Kopcová Kateřina - Camina Liberte / Dostálová Linda - Shade of Grey / Hendrichová Adéla - Conflict

 

VRCHOVANY 2021 - VŠESTRANNOST 

Ve dnech 2.-6.7.2021 se v areálu ve Vrchovanech konaly závody ve všestrannosti - kvalifikační kolo Zlaté podkovy, jejichž součástí bylo i oblastní mistrovství severočeské oblasti. Sešla se pouze kategorie seniorů, ale i tak můžeme říci, že počet severočeských startujících v soutěžích všestrannosti má neustále stoupající tendenci. Věcné ceny, medaile a kokardy předávala členka OV Daniela Ledlová a předseda severočeské oblasti Pavel Studnička.
 
Kategorie senioři:
1. Tomáš Němec - Princes Blade - JS Vrchovany Obrok
2. Rudolf Kosta - Wilemina - JS Vrchovany Obrok
3. Klára Moudrá - Dream Girl - SK Pod Studencem
4. Dominika Prokůpková - Zikon - JK Inka Miřetice

 sen

 

ÚSTÍ NAD LABEM 2021 - DREZURA

V sobotu 26.6.2021 se v areálu JS Bukov Ústí nad Labem konalo oblastní mistrovství severočeské oblasti v drezuře v kategoriích: pony, děti, junioři a mladí jezdci, senioři a družstva. Věcné ceny, medaile a kokardy předávala členka OV - Michaela Pavlisová.

 

Kategorie pony:

1. Šimková Viktorie - Vanesa 13 - Stáj Gallop Bohemia

2. Málková Barbora - Zane - Sportovní stáj Svobodová

3. Wernerová Viktorie - Adam fruit of love - Na větrné hůrce

4. Kukaňová Anna - Melodie 1 - Spolek stáje u Lucky

5. Grešíková Zuzana - Goldbar - Stáj Židovice

pony 

 

Kategorie děti:

1. Bláhová Aneta - Vera Van De Zonnehoeve - Jezdecký klub Nico Gela

2. Machowetzová Lenka - Annelies Fan´e Skans - Jezdecký klub Nico Gela

3. Zápotocká Karolína - Deborah 2 - JK Dominika

deti

 

Kategorie junioři a mladí jezdci:

1. Krausová Markéta - Amalia Van De Wisselplaats - Jezdecký klub Nico Gela

2. Čermáková Martina - Stonecastle Troll - Petr Čermák

3. Foltová Karolína - Perlin 1 - Spolek Stáje u Lucky

4. Džubanová Kristýna - Whitney 4 - Sportovní stáj Svobodová

juniori_mladi_jezdci

 

Kategorie senioři:

1. Vydrová Zuzana - Catavino LG - Jezdecká společnost Javorník

2. Dvořáková Lenka - Taita - Jezdecká společnost Javorník

3. Krausová Monika - Alanbrooke - Jezdecký klub Nico Gela

4. Svobodová Petra - Spirita - Sportovní stáj Svobodová

5. Vydrová Klára - Sagara - Jezdecká společnost Javorník

senioři

 

Kategorie družstva:

1. Svobodová Petra - Spirita - Sportovní stáj Svobodová / Albertová Jana - Bahar / Studničková Martina - Arcane - JS Vrchovany- Obrok

2. Šimková Viktorie - Vanesa 13 - Stáj Gallop Bohemia / Džubanová Kristýna - Whitney 4 - Sportovní stáj Svobodová / Vydrová Zuzana - Catavino LG - Jezdecká společnost Javorník

3. Krausová Markéta - Amalia Van De Wisselplaats / Machowetzová Lenka - Annelies Fan´e Skans / Bláhová Aneta - Vera Van De Zonnehoeve - Jezdecký klub Nico Gela

druzstva 

 

 

MOST 2021 - SKOKY PONY

V sobotu 19.06.2021 proběhlo v areálu JS Hipodrom Most oblastní mistrovství severočeské oblasti ve skocích na pony v kategoriích: 8-10let, 11-13let, 14-16let.  Věcné ceny, medaile a kokardy předávala členka OV - Petra Svobodová.

 

Kategorie 8 - 10let:

1. Kukaňová Anna - Dollom Cheftain - Spolek Stáje u Lucky

2. Kultová Laura - Carmen H - SK Bačkovská

3. Grešíková Zuzana - Keila - Stáj Židovice

8-10 

kukanova

Výsledky zde.

 

Kategorie 11 - 13let:

1. Šimková Viktorie - Goro 3 - Stáj Gallop Bohemia

2. Krumbholcová Zuzana - Rozára 1 - Spolek stáje Čeřeniště

3. Pospíšil Ondřej - Gambrinus - Stáj Židovice

4. Málková Barbora - Zane - Sportovní stáj Svobodová

5. Krňáková Anna - Alberobello - Jezdecký spolek Libverda

11-13

šimkova

Výsledky zde.

 

Kategorie 14-16let:

1. Fritsche Tereza - Chamir - Jezdecký spolek Libverda  

2. Linhartová Eliška - Tom 7 - Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem

3. Jandová Karolína - Naloon - JK Bon Equi Club Louny

4. Krausová Markéta - Molly 6 - Jezdecký klub Nico Gela

5. Krulichová Lucie - Pomněnka 4 - SK Bačkovská

 

Výsledky zde.

 

________________________________________________________________________

VÝSLEDKY OBLASTNÍCH MISTROVSTVÍ 2020

ÚSTÍ NAD LABEM 2020 - DREZURA

V sobotu 18.07.2020 pořádala JS Bukov Oblastní mistrovství v drezuře. Kromě kategorie dětí se obsadily všechny ostatní kategorie. Při dekorování OV ČJF zastupovala Daniela Ledlová a Hana Sirotková.

 

Kategorie pony:

1. Kukaňová Anna - Melodie 1 - Spolek stáje u Lucky

2. Pospíšil Ondřej - Denisa 8 - Stáj Židovice

3. Málková Barbora - Zane - Sportovní stáj Svobodová 

 

Kategorie junioři a mladí jezdci

1. Vydrová Klára - Rikitan - Jezdecká společnost Javorník

2. Vydrová Zuzana - Catavino LG - Jezdecká společnost Javorník

3. Gálová Karolína - Gabriel 1 - Sportovní stáj Svobodová

 

Kategorie senioři:

1. Bláha Vladimír - Nico Van De Gela - Jezdecký klub Nico Gela

2. Macek Pavel - Bentley 4 - Jezdecká společnost Javorník

3. Krausová Monika - Alanbrooke - Jezdecký klub Nico Gela

 

Kategorie družstva:

1. Vlková Barbora - Corina Fan De Tibsterwei / Krausová Monika - Alanbrooke / Krausová Markéta - Annelies - Jezdecký klub Nico Gela

2. Nováková Michala - Newcomer 1 / Albertová Jana - Bahar / Studničková Martina - Arcane - JS Vrchovany- Obrok

3. Vaňková Eliška - Quick Laurino-Kvítek / Vydrová Klára - Rikitan / Vydrová Zuzana - Catavino LG - Jezdecká společnost Javorník

 

Kompletní výsledky ZDE

116287075_1486477341535724_494014261454093889_n

IMG_20200718_164137 

IMG_5694

IMG_5703

IMG_5704

 

VRCHOVANY 2020 - VŠESTRANNOST

Ve dnech 03.-06.07.2020 se konalo na závodišti ve Vrchovanech Oblastní mistrovství v disciplíně všestrannost. Bohužel se obsadila jen kategorie seniorů. Věcné ceny, medaile, kokardy předávali členi OV ČJF - předseda Pavel Studnička a Daniela Ledlová.

 

Senioři:

1. Iva Kolowratová - Beauty Amadeus - JS Vrchovany Obrok

2. Pavel Studnička - Dracula - JS Vrchovany Obrok

3. Hana Kalousková - Luk - JK Tanvald

 

Kompletní výsledky ZDE!

IMG_0518

 

 

ŽIDOVICE 2020 - SKOKY

V sobotu 28.06.2020 proběhlo v Židovicích Oblastní mistrovství severočeské oblasti ve skocích v kategoriích: děti, junioři, mladí jezdci, ženy, senioři a družstva. Věcné ceny, medaile a kokardy předávala členka OV - Petra Svobodová.

 

Kategorie děti:

1. Lantorová Anna Victoria - Duma - TJ Bořeň Svinčice

2. Smolíková Barbora - Nogar - JS Hipodrom Most

3. Pospíšilová Barbora - Second Chance - Stáj Židovice 

děti

děti (2)

 

Kategorie junioři:

1. Stohrová Alice - Nadal VH Netehof - TJ Bořeň Svinčice

2. Hubáčková Kristýna - Break Dance Orling - JK Bon Equi Club Louny

3. Valentová Helena - Fido - Sportovní stáj Smrčka 

junioři 

 

Kategorie mladí jezdci:

1. Pospíchalová Tina - Colame - Stáje Vodochody

2. Saláková Ema - Quando 1 - JS Charvatce

3. Heřmanová Lenka - Calador - TJ Bořeň Svinčice

 mladíjezdci

mladájezdci

 

Kategorie ženy:

1. Hendrichová Adéla - Falko 10 - Jezdecký-skokový-klub.cz

2. Nováková Anna - Abdulah B - Sportovní stáj Chýle

3. Vajrychová Renata - Cabana Z - JK Roudníky

ženy3

ženy2

 

Kategorie senioři:

1. Pospíšil Ondřej - Baltimore de Mars - Stáj Dvůr Židovice

2. Vajrychová Blanka - Benedico - Farma-Sixta, s.r.o.

3. Koželuh Petr - Speedy Boy - JS Libverda

senioři

 

Kategorie družstva:

1. Karlíková Tereza - Paolo 2 - JK Teplice-Doubravice / Zeman Marek - Karlík - JK Libertas Ústí nad Labem / Pochman Martin - Daigra 2 - Stáj Droužkovice

2. Chýle Jan - Wansuela / Nováková Anna - Carrera / Handíková Štěpána - Vendeta 2 / Sportovní stáj Chýle  

3. Vávra Martin - Barbara 2 - TJ Bořeň Svinčice / Antropiusová Anita - Viking 12 - JK Exkalibur Veltěže / Vomáčková Karolína - Jasná 9

druzstva

 

 

MOST 2020 - SKOKY PONY

V sobotu 20.06.2020 proběhlo v Mostě Oblastní mistrovství severočeské oblasti ve skocích pony v kategoriích: děti 8 - 10 let, děti 11 - 13 let, děti 14-16let. Věcné ceny, medaile a kokardy předávala spolu s ostatními členu sboru rozhodčích i členka OV - Petra Svobodová.

 

Kategorie jezdců na pony 8 - 10 let:

1. Grešíková Zuzana - Goldbar - Stáj Židovice

2. Pospíšil Ondřej - Denisa 8 - Stáj Židovice

3. Málková Barbora - Zane - Sportovní stáj Svobodová, z.s.

0d1e2096-8695-49cb-a712-86b94aaf1b0b

ee7196a1-b7c1-4f92-8c7a-d335f24a5347

 

Kategorie jezdců na pony 11 - 13 let:

1. Pospíšilová Barbora - Saly 3 - Stáj Židovice

2. Wernerová Viktorie - Adalim Fruit of Love - Na větrné hůrce

3. Šimková Viktorie - Vanesa 13 - Stáj Gallop Bohemia

78ff655e-eed9-414e-a0ec-6bff00014050

 

Kategorie jezdců na pony 14 - 16 let:

1. Jandová Karolína - Naloon - JK Bon Equi Club Louny

2. Jašurková Beata - Murthwaite Tikka - JK Dominika o.s.

3. Džubanová Kristýna - Whitney - Sportovní stáj Svobodová, z.s.

e5b701b4-3bf8-4394-b4da-a8bb1eb0b55d

 

 

VÝSLEDKY OBLASTNÍCH MISTROVSTVÍ 2019

ŽIDOVICE 2019 - SKOKY

V sobotu 03.08.2019 proběhlo v Židovicích Oblastní mistrovství severočeské oblasti ve skocích v kategoriích: děti, junioři, mladí jezdci, senioři a družstva. Věcné ceny, medaile a kokardy předávali členové OV - Petra Svobodová a Hana Sirotková.

 

Kategorie děti:

1. Stohrová Alice - Sella Ronda - TJ Bořeň Svinčice

2. Antropiusová Anita - Viking - JK Exkalibur Veltěže

3. Kocíková Karolína - Coudy - JS Vrchovany-Obrok

děti 

 

Kategorie junioři:

1. Zemanová Anna - Imagination Asterix - JK Libertas Ústí nad Labem

2. Valentová Helena - Fido - Sportovní stáj Smrčka

3. Duchanová Adéla - Evita 11 - JS Jístravský Dvorec

junioři

 

Kategorie mladí jezdci:

1. Hušková Veronika - Elcorado GS - TJ Bořeň Svinčice

2. Heřmanová Lenka - Calador - TJ Bořeň Svinčice

3. Rudorferová Karolína - Arezzo - TJ Arot Ústí nad Labem

mladijezdci 

 

Kategorie senioři:

1. Pospíšil Ondřej - Baltimore - Stáj Dvůr Židovice

2. Koželuh Petr - Speedy Boy - JS Libverda 

3. Smrčka Jakub - Vertigo - Sportovní stáj Smrčka

seniori

 

Kategorie družstev:

1. Pospíšil Ondřej - Uno - Stáj Dvůr Židovice; Jandová Kateřina - James - Stáj Dvůr Židovice; Procházková Vendula - Second Chance - Stáj Dvůr Židovice

2. Vajrychová Renata - Cortina obrocká - JK Roudníky; Vajrychová Blanka - Benedico - JK Roudníky; Sixtová Tereza - Arezza obrocká - JS Vrchovany-Obrok

3. Vávra Martin - Lionel - TJ Bořeň Svinčice; Aschenbrier Viktor - Comely Mystery - JK Equi Club Louny; Mandíková Nikola - Denvero - Jezdecká stáj Nechranice

družstva 

 

Kompletní výsledky ZDE. 

 

 

VRCHOVANY 2019 - DREZURA

V sobotu 20.7.2019 se konalo Oblastní mistrovství severočeské oblasti v drezuře. Věcné ceny, medaile a floty předávali členové OV - Pavel Studnička, Daniela Ledlová a Hana Sirotková, která zároveň působila jako rozhodčí.

 

Kategorie senioři:

1. Macek Pavel - Catavino LG - JS Javorník

2. Samešová Jana - Caramel 2 - JK JAS Český Dub

3. Svobodová Petra - Spirita - Sportovní stáj Svobodová

seniori

 

Kategorie junioři a mladí jezdci:

1. Foltová Karolína - Perlin 1 - Spolek stáje u Lucky

2. Vydrová Klára - Rikitan - JS Javorník

3. Svejkovská Andrea - Annie - Na větrné hůrce

juniorimladijezdci

 

Kategorie pony:

1. Lumbachová Marie - My tender dream - JS U Ryzáčka

2. Kocíková Karolína - Áres 2 - JS Vrchovany-Obrok

3. Mayerová Karolína - Trinka - JS U Ryzáčka

pony

 

Družstva:

1. Kocíková Karolína - Áres 2 - JS Vrchovany-Obrok; Vydrová Klára - Rikitan - JS Javorník; Macek Pavel - Catavino LG - JS Javorník

2. Pavlisová Michaela - Diamond´s Stripe - JS U Ryzáčka; Samešová Jana - Don Artur - JK JAS Český Dub; Svobodová Petra - Spirita - Sportovní stáj Svobodová

3. Albertová Jana - Sina 336; Studničková Martina - Arcane; Nováková Michala - Newcomer - JS Vrchovany-Obrok

druzstva

 

Kompletní výsledky OM drezura 2019 - ZDE.

 

VRCHOVANY 2019 - VŠESTRANNOST

Ve dnech 28.-30.06.2019 pořádala JS Vrchovany Obrok závody ve všestrannosti. Kromě severočechů o své medaile bojovali středočeši. Věcné ceny, medaile a floty předávali členové OV - Pavel Studnička a Daniela Ledlová. Bohužel se otevřela jedna jediná kategorie, a to OM senioři.

 

Kategorie senioři:

1. Škodová Michaela - Kara 2 - Jezdecká společnost Vysoká, z.s.

2. Kalousková Hana - Luk 15 - JK Tanvald, z.s.

OM VRCH

OM VRCH1

OM VRCH2

 

MOST 2019 - SKOKY PONY

22.06.2019 se konalo v Mostě oblastní mistrovství pro jezdce na ppony v disciplíně skoky. OM bylo pojato dvoukolově. V prvním kole sbíraly dvojice stylovou známku, v kole druhém rozhodovaly trestné body. Věcné ceny, medaile a floty předávali členové OV - Pavel Studnička a Daniela Ledlová.

aDSC_0810 

Kategorie 11 - 13let 

1. Pospíšilová Barbora - Alibaba 1 - Stáj Židovice 

2. Lantorová Anna Victoria - Niva 2 - TJ Bořeň Svinčice

3. Toncarová Zuzana - Alberbello - Na větrné hůrce

4. Krausová Markéta - Molly 6 - Jezdecký klub Nico, z.s.

5. Gebeltová Patricie - Zoro 5 - JK Bon Equi Club Louny

Kompletní výsledky OM ZDE

 

aDSC_0710

aDSC_0678

 

Kategorie 14 - 16let

1. Saláková Ema - Whitney - Jezdecká stáj Charvatce, z.s.

2. Leskauerová Martina - Nataša - SK-Bačkovská

3. Arnoldová Veronika - Joker Van Het Rozendael Hof - JK Ústí nad Labem

4. Jandová Karolína - Naloon - JK Bon Equi Club Louny

5. Kocíková Karolína - Newcomer 1 - JS Vrchovany Obrok

Kompletní výsledky OM ZDE.   

 

DSC_0828

aDSC_0790

aDSC_0824

aDSC_0492 

 
Nahoru