mobile_wrapper
24.11.2021 10:12 galavečer

18.12.2021 Galavačer Severomoravské oblasti

18.12.2021 Galavačer Severomoravské oblasti

Vážení sportovní přátelé, konečně nám covidová situace dovolí uspořádat pravidelný Galavečer naší oblasti. Proto bychom Vás chtěli pozvat na slavnostní vyhlášení nejlepších jezdců severomoravské oblasti za rok 2020 a 2021. Po třech letech se sejdeme v příjemném předvánočním čase v Novém Jičíně, v prostorách sálu firmy Varroc.

Vážení sportovní přátelé,  konečně nám covidová situace dovolí uspořádat pravidelný Galavečer naší oblasti. Proto bychom Vás chtěli pozvat na slavnostní vyhlášení nejlepších jezdců severomoravské oblasti za rok 2020 a 2021. Po třech letech se sejdeme v příjemném předvánočním čase v Novém Jičíně, v prostorách sálu firmy Varroc.  Pojďme společně oslavit naše úspěchy za dva roky, kterých jsme dosáhli i v takto těžké době. Nebude to jako dříve, nějaká opatření nás čekají, ale s dobrou náladou a vínem v ruce nám to určitě vadit nebude.

Vstupné 200,- včetně občerstvení Objednávku lístků prosím posílejte na emailovou adresu: galavecer2021@seznam.cz Platba lístku proběhne PŘEDEM NA BANKOVNÍ ÚČET, platební údaje obdržíte při objednávce.

Podmínky pro vstup budou dle platných vládních opatření. Ty zveřejníme týden před začátkem události.

  • Ocenění jezdci mají vstup zdarma. Upozornění: Všichni vyhlášení jezdci si však musí lístek také objednat! Seznam vyhlášených jezdců bude uveřejněn, jakmile výbor naši oblasti schválí seznam oceněný
  1. prosince jste všichni srdečně zváni!
    Těšíme se na Vás!

 
Nahoru